Tučná, škaredá a opustená

Príspevok v téme: Tučná, škaredá a opustená
nepekná

Chcela by som sa spýtať prečo je pre ľudí výzor taký dôležitý. Som tučná a to už od malička... nech som robila čokoľvek neschudla som, držala som diéty až som takmer nejdela nič a skončila v nemocnici...áno je to zúfale ale aj ja som zúfalá. Stratila som akékoľvek sebavedomie a dsebaúctu. Nemám žiadnych priateľov, nikto o mňa nemá záujem a aj takí čo sa so mnou krátkodobo bavili prestali (asi kôli tlaku okolia). Nikto mi nedá šancu ani ukázať, čo vo mne je, či som zábavná, či niečo viem... Všetci sa mi smejú a ohovárajú ma (potom sa šíria veci, ktoré ani nie sú pravdivé)už od zákaldnej školy a nezmenilo sa to nai na strednej ani na vysokej...Aj keď som zmenila prostredie v ktorom sa pohybujem, vždy je to rovnaké. Môj život je iba utrpenie, veď nikto nechce byť sám.Asi aj preto píšem na toto fórum , lebo to nemám komu povedať...

Jessi_1111

Ale ja sa s tebou chcem baviť. Môj e-mail je jessivulganova@centrum.sk .
Nemám rada takéto nezmysly... veď predsa každý je krásny a dokonalý od prírody...
Ty študuješ na výške?? Wau! Na tých bláznov kašli!!! Určite máš rodinu, nejakých tých známych a priateľov čo ťa predsa len podporia..ano? A aj mňa...:) odteraz...papa.

InternetHero

...ze nebudes jest tak neschudnes, treba cvicit, hybat sa, spalovat tuky, a kombinacii so spravnou stravou. Jest treba, lebo inak skoncis v nemocnici, co sa aj stalo. Anevravte mize to nepomaha, lebo vo svojom okoli mam niekolko ziarivych prikladov, ze schudnut sa da. Nejde to za par dni, tyzdnov, je to dlhoddobejsi proces ale vysledky sa dostavia...toto pisem zo skusenosti. A cos a tyka toho, ze si opustena, tak to by som nespajal s tym, ze niekto je / Nie je tucny. Poznam x doslova tucnych ludi co maju vela kamaratov a su doslova oblubeni v spolocnosti. Len Tolko

natalia293

...ja nie som tučná a tiež som opustená ... ale hrozne.... mám kolegyňu je pevná, skôr obyčajná a predsa mám jej prítomnosť veľmi rada, je plná elánu a energie, veľmi dobre sa cítim v jej spoločnosti....

susska

jejda-to iste,moja kamoska ma metrak minimalne,ale vzdy dokonale vlasy,pekne oblecena,ma vzdy vyrazne doplnky aby odtiahla pozornost od svojich rozmerov a hlavne,ta baba sa vie smiat ako nikto iny,ma zmysel pre humor a milion priatelov,neviem si predstavit ist na party,kde nie je ona!a nikto si do jej nadvahy usta neutiera,ani na nu nepozera s opovrhnutim.ty sa skor sama nemas rada a ludia to citia.suhlasim s jejda-najprv by som poriesila psychologa,az potom dietu

jejda

Uz tu bolo vsetko povedane. V prvom rade zacni chudnut, ked ti to teda ma sposobovat taketo komplexy. A urcite sa nechudne NEJEDENIM, co teda, nehnevaj sa 2 rozky denne ozaj nie je jedlo. Najskor si nastuduj nejake stranky o tom ...
Mam kamaratku, ma min. 100 kg. Je to jedna perfektna baba, kazdy ju ma rad, je mila, vecne s usmevom na perach. A je sexi :) Vzdy pekne nahodena, upravena, navonana... A ver ci nie, chlapi si idu na nej oci vyocit!
Skor si nie som ista, ci ti vobec schudnutie pomoze. Mam pocit, ze by si potrebovala aj odbornu pomoc ohladom sebavedomia ...

0vecka

jj ono to tak je akoze ludia co su obezny alebo maju iny problem sa mozno tazsie zaraduju ale ono to vobec nieje nemozne... najme ak ti ludia robia zle na zakladke na strednej aj na vyske tak tam asi nieco nieje v poriadku s tebou... akoze ja to nemyslim nijak zle a ani to nieje nieco strasne ... je plno ludi s podobnym problemom ... nehovorim ze to mas lahke ale ani nezvladnutelne to nieje....

Sue..

nepekna:
musim suhlasit s prispevkami podo mnou..tiez si myslim,ze ludia od teba bocia nie koli nadvahe ale koli pesimizmu a negativnej energii ktoru okolo seba siris a ktoru citit uz z tvojich prispevkov...
skus sa zamysliet nad tym, ked sa niekdo zacal s tebou bavit ,preco prerusil kontakt?naozaj myslis,ze to bol tlak okolia?...podla mna je v tom nieco ine...

susska

nepekna,uprimne-po precitani tvojich posmrtne negativnych prispevkov by som ani ja nemala chut sa s tebou priatelit.nikomu tucni ludia nevadia!mozno ich vacsina ludi nechce za partnera,ale ako kamosi...ja sama mam kopec ludi pri tele alebo aj obeznych za kamaratov,ale rozdiel je,ze su vtipni,zabavni a neobvinuju cely svet,ze im krivdi.musi byt nieco zvlastne skor v tvojom chovani,ze to odpudzuje ludi.mozno si sa kvoli tej nadvahe zacala zanedbavat.to,ze mas kila navse neznamena,ze nemozes mat pekne saty,uces,make up..

polepetko

Nepekná,

áno, určite, nadváha je veľký problém. Ale to nie je ten dôvod, prečo nemáš kamarátov.

Doubledog to vystihol úplne presne.

Myslíš, že všetci štíhli ľudia sú obľúbení a šťastní? Omyl.. to je mylný názov všetkých tučných ľudí.

Ty tých ľudí od seba odháňaš možno nevedome sama. Stačí, keď sa na teba niekto škaredo pozrie a ty už riešiš, že to určite bolo kvôli tomu, že si tučná. Pritom to absolútne nemusí súvisieť s tebou a možno má dotyčný len zlý deň. Si zakomplexovaná svojou váhou a teda logicky všetko "zlé" v okolí vzťahuješ na seba.