Ako vycistit pracku

Príspevok v téme: Ako vycistit pracku
benjo

Ahojte,
chcel by som sa opytat, ci by mi niekto vedel poradit, ako sa da co najefektivnejsie vycistit pracka. Ide o to, ze ako je to gumene tesnenie okolo bubna pracky tak sa na nom po urcitej dobe vzdy zacne vytvarat taky plesnivy povlak. Pracku mam Whirlpool (plni sa zhora).Uz ma to vazne nebavi pravidelne to cistit mechanicky a preto by ma zaujimalo, ci nahodou nedostat kupit nejaky pripravok na to urceny, ktory sa mozno nasype do pracky, pusti sa pranie a tak sa plesne uplne odstrania (aspon nacas). Alebo na to existuje nejaky iny overeny sposob, ktory vyuzivate? Vopred dakujem za kazdu radu.

xaraxara

Prosím, poraďte mi, ako by som mohla vyčistiť horný kryt práčky plnenej zhora. Čistila som na ňom čierne tepláky odlakovačom na nechty a na veku práčky pod nimi ostal veľký hnedastý fľak.. skúšala som to hneď čistiť Savom, čist. prostriedkami na keramiku, octom, ale nič nepomohlo..ďakujem pekne za radu, ináč je tá práčka zničená, vyzerá to hrozne!

Aduliena

Benjo, a práčku máš zatvorenú, keď ju nepoužívaš? Lebo ak ano, nechaj si ju stále otvorenú, aby sa vetrala.