Moje telo niekedy vylucuje zapach..

Príspevok v téme: Moje telo niekedy vylucuje zapach..
oblicky

prosim o radu. moje telo niekedy vylucuje zapach. v uplne necakanom momente, proste zrazu smrad. mam za sebou vsetky interne vysetrenia, ktore su samozrejme v poriadku, detoxikaciu, kolonoskopiu, proste vsetko. ten smrad pripomina skazene vajicka, alebo vykaly, boze prosim pomozte mi niekto, lebo sa uz bojim ist do spolocnosti. cital som kdesi, ze to mozu byt oblicky, ale co robit, to neviem... :((
dakujem vam vopred za kazdu radu!!

oblicky

RNG velmi pekne dakujem za odpoved. moholl by si prosim blizsie specifikovat, ktore enzymy a kyseliny, probiotika mam uzivat a hlavne kde ich zozeniem? stale tu citam o pripravkoch, ktore nie su az take ucinne, ako teda vediet, ktore su ozaj dobre? a kde ich kupim? lebo v lekarni asi nie... :((
dakujem!!!!!!!!!

RNG

Na napravenie travenia treba kyseliny, enzymi, mikrovlakniny a probiotika, vsetko v dostatocnychj mnozstvach. Toto zialbohu lekari po vacsine nesleduju ani nepredpisuju.
Mikrobialne dovody sa daju adresovat antimikrobialnymi, ktorych je na tisice.
Ale najvacsiu rolu v tom aj tak hraju spravne kolonizovane creva roznymi probiotikami, absorbcne mikrovlakniny a za pomoci precistovania pecene(protokol dr Berksona) a ladvin(chanca piedra, caj).
Niekedy telo zapacha, lebo na kozi sa usadia nejake mikroby, ale to sa da pomerne lahko vyhubit kremami s obsahom antimikrobialnych latok(napr kokosovy olej s par kvapkami citricidalu alebo roznych antimikrobialnych esencialnych olejov, ako klincekovy, skoricovy, maleuleca=cajovnikovy,lemon grass(citral) a podobne.
Koza je totiz tiez organ, ktory ma na sebe zmes mikrobov skodlivych a uzitocnych(probiotika) a treba tie skodlive potlacit a uzitocne podporit.

marina54

ahoj vsichni,
ja mam uplne stejny problem uz nekolik let. zacalo to zniceho nic kdyz mi bylo 19. uz se s tim trapim 20 let a nic nepomaha. jsem z toho zoufala, bojim se kamkoli jit. pred dvema lety jsem nekde cetla, ze by mohl pomoci zeleny jil. par tydnu jsem ho uzivala a zdalo se, ze se to zmirnilo. dokonce posledni rok jsem uplne zapomnela, ze ten problem mam. ale pred 14 dny to znovu prislo. pozoruju take, ze jsem vic nadmuta. ja mam take vysetreni krve vporadku. jednou jsem byla na gastroenterologii a nic nezjistili. doktor se me ptal, jestli to neni nejaka halucinace. uz se stydim jit k nejakemu doktorovi.

lenockka

Ivka, ty si presvedcena o ucinnosti pripravkov, ktore predavas, pravdaze stava z aloe je fajn, ale to by ju musel clovek pit cely zivot, nie tri mesiace, alebo rok. Toto vsetko je obycajny biznis za nekrestanske peniaze

Ivka 1

Ako Ti pracuju oblicky sa zistuje na urologii, pokial viem ,tak sa doma zbiera moc a porovnava sa to s mnozstvom prijatych tekutin za 24 hodin. Ide o to,ci Ti telo nezadrziava moc. Prijem tekutin/vylucenie tekutin .

moj mail : siveta@orangemail.sk

oblicky

dakujem. kde sa da kupit ten caj z aloe?
a ako zistim, ktory organ nepracuje? ci su to ozaj oblicky? da sa to zistit z krvi? lebo z krvi mi nic nezistili :((
ivka prosim napis mi tvoj mail.dakujem vsetkym.

Ivka 1

Blizzarde mas pravdu,je velmi vela ludi,ktori chcu zarobit na nestasti inych a nikdy nemas zaruku, ze to ,co pomohlo Tebe,pomoze aj inym.Rovnako nemas zaruku ani v liekoch,ktore Ti predpise lekar.Ved prave preto hladaju pomoc na tomto fore. Je tam navyse riziko,ze Ti nielen nepomoze ale poskodi aj ine zivotne dolezite organy.
Jednemu pomoze to,inemu nieco ine.Velmi casto ludia skusaju a skusaju a to,co by im mohlo pomoct odmietnu.Nema vyznam Ta presviedcat o tom, ze nechcem na nikom zarobit. Aj tak mi neuveris, vsak? Pokusam sa ludom pomoct,najst riesenie na ich zdravotne tazkosti,ako sa rozhodnu je uz na ich rozhodnuti.

blizzarde

Ivka, len aby to nebolo cele o tom, ze chces zarobit na zufalcoch, ktori uz vyskusali vsetko a chytia sa kazdej novej nadeje...lebo to je v mojom ponimani velky hyenizmus. Tito ludia uz zaplatili za rozne doplnky vyzivy, ktore im slubovali zlepsenie urcite velke tisice...a bezvysledne.