mam vycitky

Príspevok v téme: mam vycitky
kuky

je to normalne,ak mam vycitky,ked sa co i len trosku najem? chudnem uz asi druhy tyzden... podarilo sa mi zhodit nieco kolo 1,5kg. Dodrzujem pitny rezim a po 5tej uz nejem. no i teraz rano mam vycitky sa najest. Zjedla som pol keksika bebe a este stale som hladna. Ale uz i len z toho mam vycitky. NUtkanie na zvracanie fyzicky nemam,ale za to psychicky dost.aj obed ked jem len zeleninu,proste mam pocit,ze sa mi to vsetko uklada a ja mam zly pocit.....ale mam strach,ze raz ma ta chut az tak prepadne,ze sa najem,ale pojdem to vyvratit,pretoze mne to zaludok nespracuje,ale ulozi sa mi to a budem zase priberat :(

nina30

Vo včerajšom Plus 1 deň je veľmi dobrý článok ako zdravo znížiť váhu. Prečítaj si ho, sú tam dobré rady čo ako jesť. Len malé upozornenie naozaj je potrebné jesť pravidelne, pitný režim dodržiavať a hlavne nikdy nikto trvalo neschudne bez toho aby sa aj nehýbal. Večer si chod zabehať - alebo ráno, prečistíš si hlavu a prestaneš mať výčitky z toho z čoho má byť pôžitok. Jedlo si treba vedieť vychutnať. PS. zjesť Bebe keksík je fajn ale daj si knemu aj banán, napi sa teplého čaju ktorý aj urýchľuje spaľovanie a do obeda nejako vydržíš.

nina30

Prosím Ťa koľko máš rokov, ak môžeš a prečo chudneš objektívne výšku/váhu.
To je dosť dôležité vedieť pred tým ako Ti bude niekto radiť. Nepotrebujem povzbudovať 13 ročné dievča v tom aby sa stalo anorektičkou.

kiri

Kuky, v žiadnom prípade nezvracaj, žalúdočná kyselina Ti zničí tráviaci trakt a to už bude úplne v predeli. Tebe treba jesť 5-6x denne mačacie porcie. Kupuj si len vysoko kvalitné potraviny, lebo Tvoja psychika je evidentne veľmi silno negatívne naladená. Snaž sa zabrániť, aby si mala počas dňa pocit hladu, to vedie k depresii a výčitkám vopred. Nejedz nič nezdravé...ten Tvoj bebe kexík je biela múka a biely cukor...ak máš rada kexy, kúp si celozrnné,alebo nejaké zdravé. Nepi v žiadnom prípade sladené nápoje, to sú prázdne kalórie. Ak Ti nechutí čistá voda, či neochutená minerálka, pi sacharínové malinovky, nepriberá sa po nich. Nevyhýbaj sa za každú cenu cukru, jediným zdrojom pre nervovú sústavu je cukor, ale používaj len hnedý cukor, najlepšie med. Vieš aký je fantastický biely johurt s medom? Mňam! Nepoužívaj výťah, rob akoby "zbytočné" pohyby, aby Tvoja psychika vedela, že robíš pre svoje telo veľa. Keď ješ, nemysli na to, že z jedla sa priberá. Ješ pre to, aby si žila....nežiješ pre to, aby si jedla. A hlavne nejedávaj v reštikách a už vôbec nie vo Fast Foodoch, nevieš, či všetko do toho jedla ide. Tam sa sústredia na to, aby jedlo bolo chutné a nie zdravé. Pripravuj si jedlo sama, tak vieš, aké skvelé veci si tam dala. A posledná vec: nikdy nenakupuj hladná, lebo pokúpiš kopec vecí, ktoré by si nemala jesť! Nezabudni: čím väčší hlad si spôsobíš, tým viac toho potom zvlčíš. Tvoje telo bude vidieť, že ho terorizuješ hladom, tak si z každého jedla vezme oveľa viac kalórii, ako za normálnych okolností...takže žiadne dve jedlá denne! (poznám babenky, čo jedli len raz denne...dnez je z nich klbko nervov, čo nemyslí na nič iné, len na postavu)TREBA JEDNOZNAČNE JESŤ 5-6X DENNE...Kuky, veľa šťastia....a nepriber zo stresu, lebo aj to sa dá...