plavky!

akinom007

Zuazana B/ presne vacsina plaviek vydrzi jednu sezonu....a to mam vzdy cca 4-re. 2 nove modely vzdy a dva s predosleho roka...po sezone starsie vymeni...ale ja ich periem v pracke po kazdom okupani to dost nici....navyse k moru chodim cca 3-4x plus dost sa chodim aj kupat cez zimu takze u mna je spotreba plaviek velka :D

akinom007

Ja zvycajne kupujem Tezzenic a Calzedonia. Hlavyn dovod je to ze si mozem skombinovat ppotrebnu velkost s vrchneho dielu a spodneho dielu zvlast, vyhodna cena je dalsia vec a v neposlednom rade tezzenis ma spodnu cats ku kazdemu modleu plaviek v brazilskej verzii v tanga aj klasickej verzi atd....takze si vzdy nakombinujem viac.

ivanuska265

Baby, ja mám tieto desigual different. cz/damske-plavky/desigual-bily-spodni-dil-plavek-biki-brasil-b_20swmk11-1000 a držia mi krásne už niekolk osezon, chodím s nimi aj na plaváreň do chlorovej vody

simdama

-aj ja, jednak sa rozpadaju, trcia nitky, paraju sa a podobne a jednak slnko z nich za chvilu vytiahne farbu a potom vyzeraju uz hrozne. na dvor v pohode ale ked mam ist niekam na kupalisko alebo na dovolenku tak mozem rovno kupovat nove-

Zuazana B

Tiež by ma zaujímalo. Chcela by som si zakúpiť nejaké kvalitné, značkové, aby mi aj nejaký čas vydržali :)