Meškanie menštruácie pri užívaní HAK

Príspevok v téme: Meškanie menštruácie pri užívaní HAK
Monyna

Prosím, poradte mi. Užívam hormonálnu antikoncepciu, ktorá sa užíva 21 dní a potom nasleduje sedem dňová pauza, kedy sa má dostaviť menštruácia. Menzes sa má dostaviť na druhý, alebo tretí den, no ja už mám piaty den pauzu a stále som nedostala menzes. Pritom som tabletky užívala správne. Nezabudla som ani jednu užiť a užila som ich v správny čas. Čo mám robiť ? Ďakujem

mirkaa

ked som brala diane, stale mi chodila menstruacia asi na 5. den. brali sme s kamoskou rovnako, aj rovnako diane a ona koncila, ja som zacinala. uvidis, mozno este pride :)
minule mi spoluziacka spominala, ze tiez jej to neprislo pri HAK, dr. vylucil tehotenstvo a povedal, ze ked je to zatial len raz, tak to riesit este nebude

Monyna

Leták som čítala, a bolo tam spomínané iba to,že ako sa krvácanie nedostaví dvakrát po sebe, je možné tehotenstvo. A nič o tom, že by tabletky nesedeli alebo čo. Tak preto sa pýtam ... keby to tam bolo tak som ticho

Inner

dievca, citaj pribalovy letak:

vynechanie menstruacie alebo krvacanie mimo 7-dnovej pauzy je VEDLAJSI UCINOK tabletiek. Ak ti krvacanie nepride ani dalsi mesiac, tabletky musis zmenit.