tuzba po dietati

Príspevok v téme: tuzba po dietati
5sisi5

dobry den, mam 20 rokov a strasne tuzim po dietatku. niekto mozno povie ze je to skoro ale ja si nemozem pomoct. :) priatelovi sa to samozrejme nepozdava. hovori mi ze este na to neni vhodny cas. a ja sa pytam kedy bude. obidvaja pracujeme ale byvame este s rodicmi. nechcem sa ponahlat ale ani nechcem cakat dlho :) som asi cudna lebo kamosky sa skor zamyslaju nad skolou a ja by som uz aj rodinku zalozila

lucatko

takže dnes som bola u gynekologa hcg 149,9 takže cca nejaky 3 tyžden...myslite ze to je nizke??bo na ultrazvuku este nic nevideli...

zenuska

Dakujem, snazime sa. Pre mna je najdolezitejsi manzel, samozrejme, kariera len kvoli peniazom... Ja som tym len chcela povedat, ze dvaja spolu mozu zit (co nie je najlahsie, to mi ver!) a nemusia si hned narobit strapec deti. Vsetko postupne. V manzelstve je vzdy co vybrusovat, zdokonalovat. Idealne je, ked male pride do silneho vztahu, kedy su uz dvaja "utraseni". Aby vedeli spolu zit v pohodicke a vytvarat dietatu prijemne prostredie a vzor pri vybere jeho buduceho partnera/ky.

zenuska

susska, mas velku pravdu, hlavne v poslednej vete... Ja nechapem mladucke baby, ktore chcu male, lebo ja som v ich veku studovala a skoncila som dve VS s vyznamenanim. To bola moja priorita. Aby som dobre zarabala neskor (teraz). Okrem toho si neviem predstavit dieta s nie manzelom (s priatelom) a uz vobec nie s clovekom, s ktorym by som zila len par rokov. Najprv je potrebne si vybudovat dobry vztah, az potom dieta, ak samozrejme potom zena nechce ostat sama. Cest vynimkam.

susska

ja som tiez v tom veku strasne chcela mimi!od 18 do 22 om bola ako posadnuta,ale pak to nejako odznelo a teraz v 28 si pripadam este stale mlada na dieta:))za mesiac sa nam narodi syncek,samozrejme sa strasne nanho tesim a neviem dockat,ale odrazu uz mam obavy,ci budem dobra matka atd,ktore som v tej 20tke nemala..myslim,ze aj to je dokaz toho,ze 20 je fakt na dieta malo.radim pockat,uzit si slobodu a to,ze si bez rozmyslu mozes nakupovat topanky a kabelky(ak nebude na jedlo,len ty na to doplatis:)))a uvidis,ze ked na babo pride cas,bude to ovela lepsie!na vynimocne veci sa oplati cakat!

AAAndy

Poradím Vám všetkým ktoré chcú mať bábetko a nedarí sa navštívte p.Annu Kopáčovú je to bylinkárka.Moja kamoška po 2 mesiacoch ostala tehotná.

karcikova

Ahojte, mozete poradit aj mne? :( :(
chcela by som sa opýtať aj ja, keďže sa snažíme o bábätko a stále sa nejako nedarí. začala som si merať teplotu. Merala som od menštruácie a stále bola okolo 36,5-36,7. na 16ty den som zacala brat Duphaston (ten beriem uz dlhsie) a na 21. a 22.den od začatia cyklu mam teplotu 36,8, dnes ráno dokonca 36,9. Meriam s tym istym teplomerom, v rovnakom case, tak tomu velmi nerozumiem. mozem mat aj takto neskoro ovulaciu?? Vopred ďakujem za odpoveď....