serotonin

5qo

dalsiou pricinou mozu aj infekcne ochorenia- epsteinbarr virus moze sposobovat chronicky unavovy syndrom(unava depresie niekedy aj paranoia), alebo borelioza sposobuje psychycke problemy,aj pri tychto serotonin zlepsuje psychycky stav takze zjavne aj tie ho ovlivnuju

5qo

doma hlavne banan a tvaroh jedia ludia ,ale na to mas tu tabulku co posilal rng z jedla z obsahom triptofanu.

pokial clovek ma aj klbove problemy hlavne kolena tak su pravdepodobne tazke kovy,lebo tie sa usadzuju tam kde je najmensi krvny tlak to su klby a mozog. ja sam som mal s tym problemy zla psychyka unava mozgova hmla a potom ked som sa cistil odkovov tak som ich nema ,mimo tohomi aj opuchali kolena co mi tiez zmizlo potom.ak su to tazke kovy tak by mala byt pritomna aj mozgova hmla.

okrem toho tieto psychycke problemy moze byt sposobovane aj hormonalnymi prebytkami alebo nedostatkami- adisonova choroba hlavne

RNG

Mnohokrat su rozne nervove a ine problemy zo zlej skladby stravy, zleho traviaceho procesu alebo z roznych zamoreni tela, vcitane neurotoxinov napr z plesni , candidy, dokonca z parazitov a samozrejme tazkych kovov, najma ortuti.
Kazdy z tychto problemov treba patricne adresovat

Slobodna

mäso, celozrnné pečivo, banány, orechy, paradajky, čerešne, listová zelenina, strukoviny, sušené ovocie, figy, mliečne výrobky, vajcia.

5qo

treba sa aj zamyslet nad tym preco ma clovek malo serotoninu. bud moze mat zlu stravu,alebo aj ine priciny ako napriklad vysoka hladina tazkych kovov v tele(mozgu).

Najčítanejšie články