Hrozne sa bojím, že som tehotná

Príspevok v téme: Hrozne sa bojím, že som tehotná
Verronika

Zdravim Vas. Chcem sa spytat niekoho skuseneho, s priatelom sme mali po 2 rokoch 1. pohlavny styk. Ked dom mna prvy krat isiel, isiel bez kondomu, ked sa mu to uz trocha podarilo, tak si ho nasadil a pokracovali sme. Bolo to bolestivé, ale konecne sa nam to podarilo. Stalo sa to priblizne pred 8 dnami. Tiekla mi aj krv, teraz mam strach, ze som mohla z tych "kvapocok lasky" otehotniet. mala som prave plodne dni. :( alebo ked do mna isiel neskor s kondomom, ze ich tam mohol nejako posunut. teraz je mi zle, kruti sa mi hlava, picha ma v podbrusku a boli (ale to moze byt mozno tym 1: razom), bolia ma prsia a mam zvacsene bradavky (o tyzden mam dostat). Mozno je to smiesne, ale ja som naozaj velky streser a kedze to bolo 1. krat viac krat si dam pozor. nemam narychlo kde zohnat test. za odpovede dakujem!!!!

neva

Hlavne sa upokoj, pretože stres to všetko zhoršuje. Dokonca po prvej skúsenosti väčšine dievčat mešká menzes.
Počkaj s testom, ak Ti bude menzes meškať aspom 3 dni, tak si ho sprav, ale i ja som toho názoru, že tehotná nie si.

isabella

test ma zmysel robit az ked menstruacia meska, nechce sa mi donekonecna vysvetlovat preco, si na internete hladaj, je to vsade...

Inner

tehotna nie si. Ak si chces spravit tehotensky test, skor ako 10 dni od mozneho otehotnenia nema zmysel si ho robit, nic by neukazal.... nebud v strese, priznaky mas zrejme zo strachu a pms ;-)

Verronika

Prečo by mi test nič nepovedal? ja viem, stresujem seba a hlavne jeho.. už mi skoro začal veriť. som v tom hrozná a viem, že ochranu poriešiť musíme, ale nikam sa s tým neponáhľame... myslím so sexom. Nespravil sa... ale ja už moc vymýšlam, už som sa ho pýtala, či mu náhodou nemohlo niečo ujsť. ale to iste nie. veľmi pekne dakujem za odpoved. pekný večer.

isabella

teraz by ti test nic aj tak nepovedal a okrem toho spermie nie su supermani a ty zbytocne stresujes... a hladas na sebe vsetky mozne priznaky aj nepriznaky, ktore by si este nemala ani keby si naozaj tehotna... ak sa priatel predtym nespravil, resp. ak bol od poslednej ejakulacie aspon raz curat, tak nie je o com... a odporucam nejak lepsie poriesit ochranu ak mas takto stresovat po kazdom sexe