Nesplniteľná túžba

Príspevok v téme: Nesplniteľná túžba
nedockava.12

ahojte..som mladá 16 ročná baba v dlhodobom vzťahu a veľmi s priateľom túžime po bábätku. no ešte u mňa neprišiel ten správny čas. vzhľadom na vek..to by bolo rečí u rodičov ;) tak mi napadlo sem napísať či sa tu nachádza aj nejaká v takej situácií ako ja. s veľkou túžbou po miminku (aj keď si uvedomuje čo to všetko v živote zmení a aká je to zodpovednosť), no nenaplniteľnou túžbou... bolo by ľahšie vedieť, že nie som sama :) budem rada ak sa nejaká ozve čo je na tom tak ako ja alebo v minulosti bola... ako prežiť to čakacie obdobie bez ujmy na psychike?? ;)) budem sa tešiť na odpovede

xy:)

to je puberta.. mas mladsieho surodenca alebo sesternicu alebo tak? doporucujem stravit den s malym deckom, aby si vedela o com to je. a starala by si sa on vylucne ty. ale nie dostat male uz napapane, umyte, ucesane, vycancane a ty sa s nim iba pohras na 2 hodky. plus k tomu varit, upratovat, prat, zehlit a podobne. good luck.

isabella

dieta treba aj zabezpecit a riadne vychovat, nie len porodit... a v tvojom veku by to bolo len vesanie dalsich starosti na krk vlastnym rodicom, pretoze pochybujem, ze si ani strednu skolu dokoncit nechces a este viac pochybujem, ze ty a tvoj priatel mate zabezpecene vlastne byvanie a prijem taky aby sa to rodicov ani netykalo, tak ti zelam hlavne rozum do hrsti a menej hormonov, lebo ak sa tym das uniest, tak je to v prvom rade podpasovka vlastnym rodicom, to si uvedom...

nelluška1992

nedockava.12.....ahoj :)
JA SOM mala ten isty problem ...ale mala som 15 ...strasne som mala taky pocit ze chcem babatko mala som priatela ...a on povedal ze je skoro ze keby som mala aspon 18 ... a potom ma to prejslo ...vobec som na to nemslela ....teraz mam za mesiac 18 ..a som mesiac tehotna ...nikdy som si nevedela predstavit ze sa to stane naozaj a teraz ... som v soku .... nasi to vedia ... a priatel sa tesi ... ale ja sa bojim ako to zvladnem ale tesim sa ...tak porozmyslaj poriadne ..lebo to tehotenstvo moze prit tedy kedy to najmenej cakas .. :) vela stastia nech to dopadne ako chces :)

soffa

ja ked som mala 16 tak som behala kade tade,chaty-kavicky a tak.podla mna su to tiez len hormony,ved sama si este dieta.ak to ma raz prist tak to pride,..uzivaj zivot,pokial sa da..

jajka001_

kupte si zatial spolocne psika, to bude take vase mimino :) a rodicia urcite nebudu az tak protestovat ako by to bolo pri mimine
ak teda hafa nemate
alebo chodte dakde pomahat s detmi :)

jajka001_

tiez som v 16tich velmi pocitovala tu tuzbu, vlastne som vzdy chcela velmi deti, ale v 16 tusim este viac...su to hormony, tak nezblbni :)fyzicky si dospelá ale len fyzicky :)telo si pýta svoje

kafe

Počuj kočka. Pri dieťati potrebuješ more a more trpezlivosti. Ono nebude skákať tak ako ty pískneš. Takže trpezlivo trénuj trpezlivosť :) uč sa, nájdi si brigádu, športuj, čítaj knihy, umývaj okná každý mesiac (ak už ozaj nemáš čo robiť:)..

Aja02

Ahoj. Ja mám tiež 16. Nemám síce priateľa, ale tiež túžim po bábätku. Presne ako ty. :) Ale uvedomujem si, že je ešte príliš skoro a nemám sa kam ponáhľať. Ak počkám nič mi neujde. Ani tebe, veď sme rovesníčky. :) Skončím Strednú školu, niečo si zarobím, a potom sa uvidí. :) Ale chápem tvoje pocity. U mňa sa tie pocity už zoslabujú. Je to len také poblúznenie. To ta prejde, uvidíš. :)