t-mobile faktura

Príspevok v téme: t-mobile faktura
cica3333

tiež vam začali v poslednom čase chodit vyšie faktury z t-mobile,za tie iste služby??volam rovnako nemam prekročene volne minuty,volam len do siete t-mobile aj napriek tomu mi nejak zvlaštne narastaju faktury,,už ma to riadne jeduje,lebo ked som to chcela reklamovat došiel mi vypis nejakych nepochopitelne presmerovanych hovorov, apracovnici si ma pohadzuju ako horuci zemiak,oni kažu volat na zakaznicku linku a na linke povedia že to riešia na pobočke,,,kde je pravda??

faktura

Mám otázočku na Vás vyznajúcich sa vo faktúrach v O2
Nakolko otec má telefon len na to aby sme ho mi kontrolovali a možno mesačne ho použije tak 2x, tak chcem mu ho preložiť z kreditu na faktúru, či vziať od nich aj mobil, a keď nie tak či nebude viazaný, lebo s novým mobilom, by sa viazal zrejme na 2 roky, alebo sa mýlim? Poraďte mi prosím.

Lady D

Ahojte vsetci \"podvedeni\". Mne prisla 291 eurova faktura za 2 mesiace z ORANGE-u a ze som pretelefonovala 700 minut mesacne. Volam len 2 ludom a som si vedoma toho, ze pretelefonujem tak 200 minut mesacne. Tych 291 eur musim zaplatit, pretoze, ak mi vypnu telefonnu kartu, tak sa mi predlzi viazanost o dobu ako bude telefonna karta vypnuta a v januari uz mozem s nimi rozviazat zmluvu. A hneva ma, ze musim platit este aj za podrobny vypis, pricom by mi to mal preplatit ORANGE. Je strasne drahy a este k tomu aj okrada zakaznikov. Chcem sa s nimi vadit za svoju pravdu, no nemam nato akosi sil, budem rada, ked budem moct zaplatit tie faktury. vsetkym radim, (ak sa da), aby co najrychlejsie \"presedlali\" na ineho operatora.

P.S.RADA- kazdy potrebujeme kyslik O2

s pozdravom podvedena

A drzte palce, idem do toho... :P

Lady D

Ahojte vsetci "podvedeni". Mne prisla 291 eurova faktura za 2 mesiace z ORANGE-u a ze som pretelefonovala 700 minut mesacne. Volam len 2 ludom a som si vedoma toho, ze pretelefonujem tak 200 minut mesacne. Tych 291 eur musim zaplatit, pretoze, ak mi vypnu telefonnu kartu, tak sa mi predlzi viazanost o dobu ako bude telefonna karta vypnuta a v januari uz mozem s nimi rozviazat zmluvu. A hneva ma, ze musim platit este aj za podrobny vypis, pricom by mi to mal preplatit ORANGE. Je strasne drahy a este k tomu aj okrada zakaznikov. Chcem sa s nimi vadit za svoju pravdu, no nemam nato akosi sil, budem rada, ked budem moct zaplatit tie faktury. vsetkym radim, (ak sa da), aby co najrychlejsie "presedlali" na ineho operatora.

P.S.RADA- kazdy potrebujeme kyslik O2

s pozdravom podvedena

A drzte palce, idem do toho... :P

Lady D

Ahojte vsetci "podvedeni". Mne prisla 291 eurova faktura za 2 mesiace z ORANGE-u a ze som pretelefonovala 700 minut mesacne. Volam len 2 ludom a som si vedoma toho, ze pretelefonujem tak 200 minut mesacne. Tych 291 eur musim zaplatit, pretoze, ak mi vypnu telefonnu kartu, tak sa mi predlzi viazanost o dobu ako bude telefonna karta vypnuta a v januari uz mozem s nimi rozviazat zmluvu. A hneva ma, ze musim platit este aj za podrobny vypis, pricom by mi to mal preplatit ORANGE. Je strasne drahy a este k tomu aj okrada zakaznikov. Chcem sa s nimi vadit za svoju pravdu, no nemam nato akosi sil, budem rada, ked budem moct zaplatit tie faktury. vsetkym radim, (ak sa da), aby co najrychlejsie "presedlali" na ineho operatora.

P.S.RADA- kazdy potrebujeme kyslik O2

s pozdravom podvedena

A drzte palce, idem do toho... :P

ewelin28

ja som aj rozmyslala, ze prejdem na pausal..ale o tychto okradackach som uz pocula od vela ludi...
da sa vobec dokazat, ze som neprevolala tolko, ako oni tvrdia na vypise???

AlgunO

Máš pravdu, že sa nechám zdierať. Ako mám ukončiť paušál? Myslím, že to nie je možné uskutočniť, keď som podpísala( teda moja mama, pred pol rokom - chodila som vtedy ešte do školy, na svoje meno, keďže ja som nezarábala)zmluvu na 2 roky. Poraď ako na to! Ďakujem.

AlgunO

Môj paušál je 200 min. a 100 sms za cenu 23 EUR. Napriek tomu, že neprevolám a nepreesmskujem platím od 38 do 43 EUR. Dnes mi prišla faktúra vo výške 60,- EUR. Keď mi skončí paušál u spoločnosti T-mobile(teraz už Telekom), okamžite prejdem na kredit, žiadny paušál, žiadne faktúry, žiadne poplatky, žiadne okrádanie!!! Za čo toľko platím?! Na to sa pôjdem budúci týždeň opýtať do Telekomu, požiadam o výpis a o vysvetlenie. Ale nečakám žiaden zázrak, taká je realita. Buď budeme hlúpy a necháme sa okrádať, alebo zmúdrieme a začneme konať, aby sme pochopili, čo v skutočnosti život je. KTO MÁ PODOBNÝ PROBLÉM AKO JA? ĎAKUJEM.

george303

Mne podobne z orange iba tak znicoho nic aktivali sluzbu za ktoru som mal platit 9e mesacne a prvy krat este aj aktivacny poplatok isiel som do orange ze to chcem zrusit ze som si nic neaktivoval dalsi mesiac som mal vo fakture zasa tuto sluzbu spoplatnenu takto to islo 3 mesiace a vzdy som to musel zaplatit spysal som snimi reklamaciu a vraj mi to odrataju z faktury ale zatial nic ....