Priateľ chce aby som schudla

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla
telo

ahojte. Mám 17 a s priateľom sme už vyše roka. Keď sme sa zoznámili bola som dosť chudá a jemu sa to páčilo , lebo je on na také štíhle. Predtým som ale dosť chudla, až to prešlo k vracaniu. Schudla som na 43 kilov. Ludia mi začali dohovárať, a s pomocou kamátok som sa začala zase normálne stravovať. Niekdy vtedy som ho spoznala.Dosť mi pomohol aj on, hovoril mi aká som štíhla že rozhodne chudnúť nepotrebujem.Časom som ale pribrala na (podľa väčiny normálnych) 51kil a mám pocit že priateľovi sa už nepáčim.Už mi aj párkrát naznačil že by som zas mala schudnúť. Neviem čo mám robiť, bojím sa že ak zase začnem chudnúť , už to nezastavím. Pridávam sem aj moju fotku ako vyzerám teraz. čo mám robiť?
www.sendspace.com

goccia

schudnut??? z coho??? mas idealnu postavu, a ak sa zaroven aj ty citis s takou postavou zdravo, tak fakt nemas dovod

Astor

ak naozaj chce aby si schudla, tak jediné o čo by si mala prísť nie sú kilá ale ON!! ak ta ľúbi, ostane s tebou aj keby si mala 151 kg.. viem že sa to ľahko hovori ale ak ťa bude vždy do niečoho nútit nemá to s nim význam

casanta

Nehnevaj sa ,ale tak sa na neho vyser, chlap nestoji o tom ,aby si si dojebala zdravie.Mozno ho velmi lubis a chces pre neho urobit cokolvek. Ale ste spolu rok co je sakramensky malo, cloveka spoznavas cely zivot.Niekedy aj 20 rokov je malo. Mas uplne idealnu vahu a ak sa mu to nepaci tak problem je v nom. Ber to ako dobre mienenu radu.

xyzz

Zbláznila si sa? Ja mať tvoju postavu tak som v pohode... Ak ti vraví aby si schudla tak je to debil a neľúbi ťa...

doubledog

pises, ze si mala nabeh na ppp.

si si ista, ze si z toho vonku?
neni to nahodou tak, ze si si vymyslela, ze tvoj priatel chce, aby si schudla?
neni to tak trosku tvoja projekcia, ze on nieco chce, pricom to chces skor ty?

animka

podla mna mas teraz skvelu postavu...nechcem ani vediet ako si vyzerala so 43 kg...urcite chlapa nepocuvaj...prepac ale to co uz je za debila ze mu v prvom rade nejde o tvoje zdravie??..keby si mala 30 kg nadvahu a chce to preto aby si bola pohyblivejsia,zdravsia a krajsia nic nepoviem ale toto co od teba ziada je chore...bud ta bude mat rad taku aka si ale nech si trhne....teda to by som mu povedala na tvojom mieste.

alexxandra18

Tak podľa mňa máš úúúplne v pohode postavu. Nepotrebuješ ani chudnuť ani priberať. Porozpravaj sa s priateľom, že či chce mať normálnu babu s peknou postavou,kt. sa normálne stravuje alebo vychudnutu anorektičku či bulimičku, kt. svet sa krúti len okolo jedla,chudnutia, váhy. Myslim, ze by ta mal ľubiť preto aká si, a nie preto, že či mas 51 alebo 47 kg. A určite nerob niečo ak to sama nechceš, necítiš len preto, že on si želá.

Inner

dievca, mas uplne idealnu sumernu postavu. Nevyzeras ani neforemne, ani nerovnovazne. Ja mat tvoju postavu, hned som sebavedomejsia :-). Povedz priatelovi, ze takto sa citis zdravo a ze malo by byt aj v jeho zaujme, aby si fungovala zdravo a bola stastna. Dievca, ktore sa nadmerne kontroluje stastne byt nemoze. Nemen nic na sebe, nechudni. Si krasna taka, aka si. Vaz si samu seba a nech si priatel vazi tvoju dusu, nie postavu ;-). Nepodriaduj sa mu. Sportuj, ak sa chces spevnit, ale nechudni.

sheenaaa

no tak pozrela som sa na tvoju foto a uprimne ti vravim ze mas velmi dobru postavu!ziadne chudnutie nepotrebujes takze sa do toho urcite nenechaj nahovorit..neviem ci on vie ake si s tym mala problemy ak nie tak by som sa mu zverila..a ak to vie nechapem preco to od teba chce..hlavne ked to vobec nepotrebujes..
radim ti aby si sa s nim o tom porozpravala mozno si tie narazky zle pochopila alebo sa on zle vyjadril..
drzim palce :)