Priateľ chce aby som schudla

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla
telo

ahojte. Mám 17 a s priateľom sme už vyše roka. Keď sme sa zoznámili bola som dosť chudá a jemu sa to páčilo , lebo je on na také štíhle. Predtým som ale dosť chudla, až to prešlo k vracaniu. Schudla som na 43 kilov. Ludia mi začali dohovárať, a s pomocou kamátok som sa začala zase normálne stravovať. Niekdy vtedy som ho spoznala.Dosť mi pomohol aj on, hovoril mi aká som štíhla že rozhodne chudnúť nepotrebujem.Časom som ale pribrala na (podľa väčiny normálnych) 51kil a mám pocit že priateľovi sa už nepáčim.Už mi aj párkrát naznačil že by som zas mala schudnúť. Neviem čo mám robiť, bojím sa že ak zase začnem chudnúť , už to nezastavím. Pridávam sem aj moju fotku ako vyzerám teraz. čo mám robiť?
www.sendspace.com

telo

No neviem už ako viac mám cviciť a spevnovať, každý deň mám 2-4 hodinový tréning aktívne sa totiž venujem športu, a podiel percentúálneho tuku v tele ktorý á byť zhuba od 16-21% mám ja iba 11%.(kvôli tomu som už aj stratila krámy) Na tej fotke to možno nevidno ale práve preto že mám svaly vyzerám moc mohunte a mám silé stehná.

jajka001_

schudnut nie, ale spevnit by nebolo zlé,vytvarovat, cvicit, potom budes vyzerat stihlejsie hoci nebudes, mozno na vahe aj stupnes
ale nerob to kvoli nemu ale kvoli sebe

telo

Von z toho niesom. Určite nie. Práve preto sa bojím schunúť, lebo viem že by som to zas nevedela zastaviť.

a nieje to moja projekcia. Už mi to viackrát povedal. On začal posiloať , lebo som sa raz zmienila že sa mi páčia svalnatý muži. Ja som mu povedala , že ak to robí kvôli mne, že to nemusí, mne sa páči aj takýto. Ale on nie, že o urobí pre mňa všetko. A teraz toto si očakáva ako "odmenu" .

sabynka

Dievča - telo...tak takúto postavu ti len a len závidím.
Vyzeráš perfektne! Tak nevymýšľaj s chudnutím a už vôbec nie kvôli tomu, že si myslíš, že sa niekomu taká nepáčiš a hlavne nie, ak si mala predtým problémy s PPP.
Ak si mala 43kg predtým, tak si mala jasnú podváhu...takže teraz je to úplne super.
A ak ti priateľ naznačuje, že by si mala schudnúť, tak je to len obyčajný sebec a vôbec mu nejde o tvoje zdravie. Nepočúvaj ho. Riaď sa vlastným rozumom.