Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

PCO syndrom-ako dostat menzes?

Príspevok v téme: PCO syndrom-ako dostat menzes?
sandysue

Mam diagnostikovany PCO syndrom, velmi malo zenskych hormonov a testosteron mierne zvyseny, tym padom mojim najvacsim problemom je, ze nemam spontanne menzes. Naposledy bol v septembri aj to s vyvolavackou, ze rok som ho mala asi 3x :( Lekari to chcu riesit len HAK, ale tu som vysadila po 5. rokoch uzivania asi vo februari, lenze asi inu moznost nemam. Okrem toho mam vsetky priznaky tohoto syndromu-tmavnu mi chlpky, priberam a velmi aj ked zivotospravu som nezmenila, mam same vyrazky ako v najvacsej punerte :( Neviete mi niekto poradit, ako sa dat do poriadku? Nieco na prirodnej bate, alebo ja neviem. Beriem vyse mesiaca Wild yam, ale zatial ziaden vysledok.Dakujem za akukolvek radu.

:-)

no ja som dostala menzes na 5.deň tuším a po skončení som pokračovala v užívaní až dokedy som neminula celú fľaštičku (neviem či na 2-3mesiace mi vyšla). Potom už mi prišiel sám a keď mi náhodou dlhšie zase meškal (stres, cestovanie,...), tak som si dala kvapky len vtedy a už bolo zase všetko ok...

sandysue

dakujem, urcite ten gynex vyskusam..za ako dlho ti zabral?resp. kolko tyzdnov/mesiacov po zacati uzivania si dostala menzes?

:-)

Ja mam presne tu istu diagnozu a menzes som nemala raz skoro rok. Kupila som si kvapky Gynex, veľmi mi pomohli, neviem, či cysty na vaječníku ostali, v každom prípade - aspoň mám každý mesiac menštruáciu a mierne zlepšenie akné... Stojí okolo 20eur, ale za pokus to stojí, zdravie je len jedno a vždy lepšie ako zú sumu investovať do antiky, kt.ani mne nepomohla...