Mám o neho bojovať?

terezka2222

Ďakujem vám všetkým za rady a názory, verím, že nech už to skončí akokoľvek, som sa poučila, stalo sa mi to prvý krát a preto je rozhodnutie tak ťažké, musím myslieť na seba, svoje šťastie a život, a v tejto chvíli je mi najviac ľúto jeho priateľky, raz sa to všetko dozvie, ktovie či som jeho prvá a či posledná vôbec, ja viem, na čom som, ona nie a slepo mu dôveruje.

hmm..

terezka.. ci byt s nim alebo nie, ci ukonci s tu jeho alebo nie, to nevies ale jedno vies,a to ze ta lubi lebo keby ta nebol lubil urcite nie je s tebou rok a pol.. moja rada, uzivaj si zivot a ultimatum mu nedaj,iba porozpravaj s nim ako dalej to on vidi on vas vztah a podla toho sa zariad.. inak netrap sa,ak mate byt spolu,budete, ak nie, nebudete..toklo. a vsetkym stastny novy rok..

ladida

terezka kolko mas rokov?22?a kolko ma on?verit,ze ak muz zenu podvadza resp naopak,musia mat vo vztahu problem je blbost!a hlavne,muzi naozaj malokedy opustia zabehnuty vztah..pocuvni ine kocky,maju pravdu.skor si myslim,ze si prenho ozivenie po 8r stereotype,ale keby nebol doma stastny,netahal b to na obe strany.

isabella

zbytocne nad tym vobec dumate dievcata, ak ma chlap doma istotu a neopusti ju ani ked to nie je ani manzelka a nemaju ani deti, tak to je dopredu prehraty boj... mam jednu mne velmi blizku osobu, ktoru tak 5 rokov za nos vodil zenaty chlap, tiez ho vlastne nic nedrzalo, deti mal uz dospele, ale nakoniec vyhrala ta jeho "harpia"... a mna napada... mozno to nebola az taka harpia aku z nej pred milenkou robil on a jemu to jednoducho tak vyhovovalo, kym si milenka nechavala tlacit kaleraby do hlavy a on si mohol uzivat...
a 8 rokov? koho chces klamat? samu seba? priatelku evidentne neopusti, keby tam bol nejaky fatalny problem vo vztahu tak to spravi uz davno, chlapec len potreboval trocha vzrusenia a ty si mu na tu jeho hru naletela, tak to uz vzdaj a zi si svoj zivot, na tvojom mieste by som ja osobne ani nedokazala do buducna ratat s partnerom, ktory uz raz dokazal podvadzat nejaku dlhorocnu partnerku

Flow333

silvia, terezka

nechaju vas odist...istota!!! toho sa drzia, bohuzial a potom lutuju a myslia si ze sa s vami budu stretavat aj nadalej. omyl...

silvia1989

terezka2222 vieš čo?mam PRESNE ten istý problém.a tiež neviem ako ho riešiť.

ale predsa by bolo asi lepšie,keby sa s ním prestaneš stretávať,ja to tiež plánujem spraviť,už mi naublížoval dosť.a keď ťa naozaj ľúbi,nenechá ťa odísť!!!

Aja02

terezka: Píšeš, že sú spolu 8 rokov. Podľa mňa medzi nimi všetko funguje, len je medzi nimi stereotyp. To sa stáva v podstate v každom vzťahu po určitom čase. Môj osobný názor je taký, že si preňho len zábavka a nič viac. Ak by medzi nimi naozaj nebolo niečo v poriadku, už dávno by ju opustil. Tobôž, keď nemajú spolu deti a nie sú ani manželia. Spýtam sa ta ale inú vec. Dokázala by si s človekom, ktorý rok aj pol podvádza svoju dlhoročnú priateľku žiť, mať s ním deti a vziať si ho? Nerozmýšľala by si nad tým, že ,,čo ak ma teraz podvádza, keď to urobil aj svojej bývalej?". Ja by som v takejto neistote byť nedokázala...

terezka2222

Aja02

ved ja to veľmi dobre viem,keby ma to netrápilo, ani nad tým nerozmýšľam a užívam si s ním a nič neriešim, mám podiel viny, on tiež a jeho priateľka ? asi niečo medzi nimi nefunguje ako by malo, ktovie