poradte prosiim - stipanie posvy

gggggggggggggg

nezobrala ti vytery na kultiváciu? Ved tam jej vyde presne aj citlivost (co na to zabera). Neda sa dokola liecit nieco, co ani nevie presne co je.

xxx1

ki-ki...no ja som sa to mojej gyndy pýtala iba preto lebo asi pred mesiacom som mala taký istý problém...teraz ho uz chvala bohu nemam, ale keby sa mi to vratilo..co dufam ze nie, tak ti dam vediet co mi nato odporucila..

ki-ki

xxx1 : ale canesten odporuca vela gynekologov - ta masticka sa naozaj pouziva hlavne tam dole a az potom na nohy, ci vies o nejakej inej???

axi3

...verte tomuto pánovi doktorovi,chodím k nemu už roky a vždy mi presne diagnostikoval chorobu a následne vyliečil...momentálne mám podobný problém a verím len jemu...

ki-ki

xxx1. no ved ja som si to precitala - ale vravim, niekolko krat som sa pytala mojej gynekologicky - ci neni lepsie inu mast, ze tato mi uz nezabera a tak...a ona furt len nie canesten je najlepsi najlepsi najlepsi... inak som uz gynekologicku zmenila takze...a tato masticka je dobra hlavne na kvasinky, nie na bakterie, ale ten doktor co sem pisal - napisal lepsiu...a baby fakt zacnite sem pisat len tie - ktore poznate rozdiel medzi kvasinkami a bakteriami!

xxxx1

ki-ki to je v poriadku že ti ju predpísala ja som to tam v poslednom riadku aj napísala..ale ti vravim, ze co mne povedala o tej masti..ze hocikde len tam nie