poradte prosiim - stipanie posvy

jankaval1

na štípanie a drobné ranky sa mne najlepšie osvedčila mastička mykoseptin, ktorá sa dá volne kúpiť a stojí okolo 80 sk.môj problém sa týkal hlavne svrbenia. Dnu som v poriadku. Masť po nanesení štípe asi 5 minút, ale potom je pokoj, žiadne svrbenie. Maste ako sú candibene, fungicidín, canesten, mi nepomáhali, zdá sa mi, že môj stav este zhoršovali. Mastičku treba vymastiť celú, aj keď svrbenie prestane a ranky sa zahoja, aby sa to nevrátilo.

mmmmmmm

citala som, vraj su dobre sedacie kupele 4 lyzice octu 10 litrov 38 stupnovej vody-10 minut , aj vyplachy su vhodne, kysle prostredie nie je vhodne pre bakterie

natalia222

Kiki, ak canesten nezaberá, skús navštíviť gynekologičku a ona ti určite predpíše nejaké antibiotiká- čipky, ktoré si vkladáš dnu. Tie ti určite pomôžu. Mali by už do 3 dňoch. Aj ja mám s nimi dobré skúsenosti. Veľa šťastia.

pegi

pomaha aj tantum rosa -po novom rosalgin - je vhodny aj preventivne a da sa k nemu kupit aj irigator na vyplach posvy. vsetky zacervenania a palenia mi ak nie vyliecil tak aspon zmiernil do 1 hod. pri zapaloch vonku pomaha dlhsi sedaci kupel. ak to bolo velmi akutne dala som si 2aj3 balicky do lavora a sedela v nom asi 15 min. fakt to pomaha!

ggggggggggggggggg

netvrdim ze prejdu cez prezervativ-ten tam bol len ako ochrana v case, ked sme brali lieky, aby sme sa navzajom nenakazovali.Lin na webe som nasla, ze tu musi byt pocas liečby úplná abstinencia lebo sa to rozmnozuje pri ejakulacii.Ale nechcem sa ki-ki montovat sem svojimi somarinami. mam ist do tvojej temy?

gggggggggggg

mozno ti to pripada stupidne, ale liecil aj partner? a teraz su dost velky problem chlamydie - na to su ale špeci odbery (pôdy). ja som sa ich nevedela zbavit skoro rok (tu totiz nepomoze ani styk cez gumu, musi byt uplna abstinencia, lebo sa to rozmnozuje pri ejeku...Ale to mi doktorka nepovedala!!!)

ki-ki

gggggg: precitaj si, co som pisala nizsie. brala mi kultivacie, vie presne co je to a i tak mi nezabralo 5 antibiotik ak nie viac, uz si ani nepamatam kolko som ich brala. s tymi bakteriami to ani nepohlo.