lieky plus alko

Iveta Michael

No na ATD by som veru nepila radšej.
Ja asi rok užívam anxiolytikum Spitomin 10mg a tam sa píše že sa neodporúča alkohol...no ja som si už veľa raz dala,becherovku ale v malom množstve. Nebolo mi absolútne nič...no potom som to skúsila aj tak že keď som si chcela dať ten pohárik tak som si nevzala liek,ale to nie je dobré. Minule som bola na Vianočných trhoch a vypila som medovinu 1dcl a jeden punč a tiež mi nebolo nič..niečo som aj zjedla.No aj tak to je skôr výnimočne lebo si myslím že žiadne psychofarmaká a to ani tie slabšie by sa nemali kombinoavť s alkoholom.

george303

mozno jeden max dva pohariky nejakeho fernetu alebo sampanske .. ale nejake velke mnozstva nato neodporucam .. mal som kamarata ktory bral antidepresiva ale neviem ake to boli a ked si ich dal viac tak bol ako nadrogovany nato vypil par poharikov a nevedel osebe ....

george303

tak na antidepresiva pit alkohol je samovrazedna kombinacia to urcite nerob ... nemozes vediet co to stebou urobi ...

lokomotivna

Su to antidepresiva. Iba idem za kamaratkou a cheme spolu trochu nadavat na problemy, ale ziadne orgie!! Len tak do nalady

kafe

a tiež lokomotivna, pripočítaj si k tej duševnej vyťaženosti aj zdravotné problémy, behanie po doktoroch a máš o "zábavu" postarané na poriadne dlho. V tom horšom prípade... vôbec to nemusí byť až také zlé. Ale môže.