Vlasy - Vlny

behotline

I really like what Nigel said to Angelia in the film.
When your personal life is gone, remember to notify me, it means you are going to be promoted.
I very much agree with this sentence, life and work, we choose to work because of life, and work makes us neglect life. When you want to get promoted, you have to sacrifice more of your private time to work.
Choice is a very interesting thing, and when you make a choice, it also means that you will lose something very pity.
www.behotline.com
A very interesting website

anjelik1678

dakujem ti, to je taka ta, jak ti vcucne tie vlasy? na tie som citala dobre recenzie, asi to predsalen skusim. :D

kamca-k

Dostala som od manžela kulmu od oravy, a som s ňou nadmieru spokojná, vlnky mi práveže vydržia dosť dobre, na to že mám jemné vlasy :) tak skus mrknúť

anjelik1678

Baby a pouzivate napriklad nejaku kulmu? Ja by som si chcela nejaku kupit, ale bojim sa, ze mi to aj tak nebude drzat a budu to vyhodene peniaze pre mna :(

ekuuuus

kamoska ma zehlicku a ma s nou vlny ako z reklamy.
Ja používam papierové nátačky uz zopar rokov: najlepsie papier z modnych casopisov(Emma,Eva)-nastrihaj na 6 cm pásy,ktore "prelozis,akokeby zrolujes" a zacnes natacat od koncekov, s tym,ze najprv musis končeky obmotať vlasmi aspon 2x ,aby papier drzal (vlasy najlepsie polosuche s pouzitim nezmyv.balzamu). Ked sa dostanes ku korienkom,len papier preloz cez seba,ako pri zaväzovani snurok a opatrne stiahni,aby sa papier neroztrhal.Takto môzes spat aj celu noc v tom,netlači. Rano ked si to budes davat dole-tak sice vyzeras ako baranok,ale neboj po 2 hod.vlasy zacnu prirodzene "sadat" -su krasne vlnky a vydrzia mi 5 dni a to mam tazke dlhé vlasy. Zo začiatku prajem trpezlivost,potom cvikom to mas hned