Umelé mihalnice

Bizunka

ja vobec neodporucam 3D mihalnice..su sice velmy pekne ale vidrzia krátko a potom ako vam zacnu vypadavat su skarede a po uplnom vypadani vam ostanu kratke mihalnice...ja som si ich dala urobit pred dvoma tyzdnami a dneska som si ich vsetky dala dole lebo to vyzeralo otrasne...

dorotka48

no viac ako umelé mihalnice odporúčam 3D mihalnice...prednedávnom som si ich bola dať spraviť a som veľmi spokojná:)...krásne držia, nie sú zlepené a špirálu už vôbec nemusím používať...vrelo odporúčam...tu je aj link na salón v ktorom som si ich dala spraviť :) www.hlboka7.com

cappy_

ja mam cierne...a drzi ako dobre...aspon si myslim :D ...a priesvitne nemali..iba biele...tak som ardsej vzala cierne...potom napis, ze ake je to priesvitne...si ho kupovala zvlast ci s trsami

cappy_

predtym nez si ich nalepim..tak odmastim oko s nejakou vodou, co odlicuje...a tak nalepim...ciernu ceruzku a tiene...a vecer ak sa chces odlicit..tak len s voodu nie s mliekom... a len zhora...ze sa nedotykm trsov

cappy_

ja si lepim trsy mediumky...dam 5, max 6 trsov na oko...a nelicim...lebo aj bez toho to vyzera super...a nic netreba odlicovat potom...horsie je to so spankom...lebo ja asi spim na ociach..lebo rano mam niekedy niektory trs polamany...tie iste trsy preleupjem raz za tyzden...ale tie iste... a vymienam za nove nejak po 3-4 tyzdnoch...