Ktora poloha je najlepsia na draždenie klitorisu

Lvna

Baby, na to neni nic lepsie, ako byt na nom ale nerobit pohyby hore dole,ale panvou dopredu dozadu , len je to pre chlapca trosku nebezpecnejsie ale mojmu sa to velmi moc paci

mary-anne

ano viem presne, ako si to myslela :) tiež to praktizujeme občas a aj tú odzadu, lenže pri nej sa priatel rýchlejšie spraví :)))

kotatko8

mary-anne, vies ako som to myslela? :)) tiez si myslim ze je to fajn poloha :) a pre partnera tak isto :)) a to iste aj ked si lahnes na brucho, inak je poloha ta ista, ale pri tom sa zasa nedrazdi klitoris ;))

zmatena1111

ja som sa naposledy spravila genialne, ked priatel sedel a ja som bola navrchu na nom...sama som necakala, ze sa zapoji aj klitoris,ale nakoniec to bola brutalita...

mary-anne

no máš nohy pri sebe a priatel tak do teba vniká :DD ono sa to ťažko opisuje, ale je to fajn poloha a aj pre priatela. kedže tak je prienik užší :D

ZuZulla

jako ich mozem mat spolu ??... to co?? ved neviem si to predstavit ako to myslis ...ale dakujem za rady aj tak a hej myslela som polohy pri ktorych dochadza k drazdeniu bez ruuk ...