Overeaters Anonymous

Príspevok v téme: Overeaters Anonymous
ammanda

ta skupina bola spomenuta v jednej z tem ale pozerala som si stranku a vobec sa v nej nevyznam, resp. nic uzitocne tam nepisu...rada by som keby napisal niekto kto bol na tom ich stretku nejake dojmy a co mam spravit, aby som sa tam dostala a kedy sa to vobec kona...nechapem ze to nemaju na stranke ved to sa neda nikde zistit

izabela neu

Ja mam zas bulimiu, ale tak by sme mohli ist spolu kludne aj na tu Sevcenkovu aj na to stretko OA :)
Hej hej som z Ba :) Vies co, bolo tam asi 7-8 bab a jeden chalan-vylieceny anorektik a cely cas sa tam rozpravalo. Ja ked som tam prisla prvykrat tak som na zaciatku povedala, co mam za chorobu, a potom ostatne dievcata rozpravali ako sa citia, co robili cez vikend, ake maju pokroky v chorobe, alebo aj zlyhania. Viedli to tam dve dievcata, ktore prekonali PPP. Lenze ja som tam isla s tym, ze to je arteterapeuticka skupina a tesila som sa, ze budem moct kreslit, ale nakoniec sa tam nekreslilo, tak som bola trochu sklamana :( A este som sa tam necitila dobre kvoli tomu, ze som tam isla sama. Inak dobre bolo to, ze som sa mohla vyrozpravat niekomu, kto mi rozumie :)
Dievcata boli vo veku od 16 do 28 rokov a raz tam prisla taka starsia pani s PPP okolo 45 rocna. Teda aspon tak som ich odhadla :)

Kludne sa pytaj otazok kolko len chces :)

cayenne

už som si pozrela aj stránku a všetko čo sa týka tej ševčenkovej, hádam raz nazbieram odvahu tam ísť ;)

cayenne

ahoj izabelka ;) a kde presne v petržalke to je? tiež mám trochu strach sama tam ísť, ak chceš, kľudne môžeme spolu ;) asi si z ba, že? a aké to tam bolo? čo ste robili? koľko báb tam chodí? aký vekový priemer? mám kopu otázok, že? :D :)
a o tej skupine Overeaters Anonymous som ani ja ešte nepočula, iba odtiaľto z fóra, ale vyrozumela som, že je to pre bulimičky/dievčatá so záchvatovým prejedaním a tam ja nespadám..

izabela neu

Ahoj Cayenne, svojpomocna skupina v Petrzalke este stale funguje a baby sa stretavaju kazdy utorok o 18:00 hod. Je to pre vsetky typy PPP (anorexia, bulimia,..). Ja som tam bola ale len dva krat. Skupinu Overeaters Anonymous nepoznam, ale isla by som sa tam pozriet, keby sa niekto pridal :) Sama sa tam bojim ist :/

cayenne

baby inak táto skupina je určená len pre bulimičky/holky so záchvatovým prejedaním alebo aj pre anorektičky? viem, že kedysi sa dievčatá s ppp (asi hlavne s anorexiou) stretávali aj niekde v petržalke, funguje to tam ešte? alebo existuje ešte nejaká svojpomocná skupina v Ba?

ammanda

vdaka, mozes mi napisat na ammanda123@gmail.com. este neviem ci sa odvazim "zazvonit" ale nejaka podpora by sa zisla kedze to zase prestavam zvladat