Menstruacia po tyzdni

Príspevok v téme: Menstruacia po tyzdni
sokovana:(

viete mi nieko pomoct,prosim? pred tyzdnom mi skoncila menstruacia a dnes rano nanovo sprska krvi na vecku zo mna. je to normalne,teda viem ze nie,ale cely tyzden som bola chora, prechladnuta. moze prist rychlejsie v tomto pripade? mam sa strachovat alebo nie? este nikdy sa mi to nestalo, hoci som casto chora. pomozte, prosim, poradte

ninusHKA

ahojte potrebujem poradiť. dnes som si robila tehot.test- vyšiel pozitívny, ale potom večer som dostala menzes. je to divne, lebo minulý piatok mi skončil. možem byť tehotna, ale prečo to krvacanie??? máte niektorá skúsenost? dakujem

mam strach

ahojte mala som tiež menštruáciu po týždni a teraz mi mešká neviete mi niekto poradiť mám trošku obavy??? prosím

pomoc123

Ahojte . mne sa to robilo tiež mala som 5 dní menštruáciu týždeň nič a znova to sa mi opakovalo asi tak mesiac ... možno aj viac a po čase sa to napravilo... skúste aj vy počkať a uvidte čo sa bude diať :)a ak nie tak skúste navštíviť gynekologa :) ale hovorím , že mne sa to po čase napravilo :)

dodorka

ahoj mne sa stalo teraz presne to iste :( len ja nemam pocit zeby som bola chora. po 4 dnoch cyklu sa my menstruacia stopla a teraz po tyzdny znova som zacala krvacat, tiez som s toho velmi vydesena, prosim ak ma niekto nejake skusenosti alebo rady prosim kontaktujte ma na mail - dianka5684@yahoo.co.uk

sabynka

Neviem, aké je riziko a môže ísť tiež o niečo iné, ako cysta a môže to byť fakt len z toho prechladnutia.....neviem, ti viac poradiť, nie som lekár....

Ak teda nemáš možnosť ísť k lekárovi, skús napísať na antikoncepcia.com ...tam je poradňa gynekológa, opíš mu podrobne svoj problém a on ti obratom napíše odpoveď.....ja keď som tam písala, odpoveď som mala na druhý deň...

sokovana:(

sabynka vdaka. som v zahranici a nemam tu lekara, vlastne ani tymtotu nedoverujem, tak asi az pojdem domov. myslis ze ak budem cakat a nasledovne mesiace budu ok tak je to vporiadku? ak je to cysta, je nejake riziko cakat?

sabynka

Mala by si ísť k lekárovi!
Mne sa to stalo tiež pred pár rokmi, lekár ma vyšetril, zistil, že mám cystu, dal mi lieky, cysta zmizla, upravil sa mi cyklus.

Neviem, či by len prechladnutie mohlo spôsobiť takéto silné krvácanie.

skovana:(

nik nic nevie? skoda, skoncila mi po piatich dnoch a teraz asi budem cakat co sa udeje a kedy. ak by niekto nieco vedel, prosim, napiste mi. kazdy postreh a skusenost uvitam. dakujem.