Priateľova gramatika.

Príspevok v téme: Priateľova gramatika.
hmmmmmmmm

Šialene!!! ma vytáča... Jeho gramatické chyby su strašné . Nepomáha vysvetľovanie,rozhovor o tom . Nič. Nemá žiadnu rečovú poruchu ani nič podobného.Normálne sa za to hanbim Ja.. Lenže to by sa mal zrejme ON. Už som zúfalá , ale ked to vidím mám chuť mu parádne vynadať čo robil v škole na hodine Sj ... Nechcem ho uraziť ale čo mám teda robiť????

hmmmmmmm

no ludia ja neviem , možno som len ja taká precitlivená na to ,alebo skor perfekcionista.. Ale tak dám si napr. niekde fotku a on mi ju okomentuje. Ale s takými chybami že ked si to niekto druhý číta tak neviem čo si pomyslí..
No ale súhlasím , budem sa snažiť to rešpektovať... A prijať.

ja40

mne to tiez vadi,ale az takto do nepricetotnosti jak teba to urcite nie,si sa zblaznila?? :-))
ved aj toto zdoraznuje jeho ososbnost,ze pise s chybami a teba zase,ze pises bez chyb,takze klud...
zameraj sa na jeho stranky,ktore ti robia dobre a nie,ktore ta vytacaju...
A hlavne nanho zato nekric,nie si jeho mama a ani pani ucitelka...ale milujuca parnerka,ci sa mylim?

rozumiem ti

poznam cloveka, ktory ti pocitac dokaze poskladat a naprogramovat rychlejsie, nez by si dokazala povedat wow.. a pise jak hotentot. niekto proste na to bunky nema, ale nemusi to hned znamenat, ze je sprosty. ak je jeho prejav inak "normalny", mozno je to len jeho slabina, pletu sa mu i/y. a na to sa neumiera :)

hmmmmmmmm

Dafne a tebe to nevadí ?? Proste ked ti napise nieco s totaalnymi gram. chybami co az oči režuú :)) ty to neriešiš ??
Ja sa od toho nejak neviem odosobnit jasne ze ho lúúúbim ale tak ... Prečo to nemože napísať správne??!:((