SCHUDNUT SURNE 3KG....PORADTE:=)

ivka2

najprv povedz kolko mas rokov , aku mas vysku a vahu..a potom sa uvidi ci by si mala chudnut...chlapi sa do toho nerozumia...

kukolina

Paulian ...paneboze ty si priesvitna ?? 44kg vazia deti na zakladnej skole v 5 rocniku .Tvoje telo nebude mat istotne ziadne svaly,len koza a kost.Nemusis tu capit svoju trapnu vahu,to inym nepomoze.44kg fuuu ,moj 13 rocny bracek ma tolko ...

paulina

Jednoducho-nezrat. Doslova. Mam 44 kg, ked sa stravujem casto a pravidelne, 42 kg, ked toho vela nenajem...Dolezite su aj geny, ale nezrat pomaha. ja to nerobim narocky, len nemam niekedy cas sa najest, aj ked som hladna. Ale aj ked som hladna ako pes dajme tomu o odmej vecer, uz vobec nic nejem.

alpa

Ahojte, mne sa podarilo rýchlo schudnúť, asi dve aj pol kila za tri dni, to som jedla 4-5 jablk za den a pila vela vela vody. Vážne to zaberá, ale mimo toho som mala vela pohybu, aby som este nemusela myslieť na hlad. Určite to nebol len úbytok vody, lebo na mne polavili nohavice. Skús to a želam pevné nervy.

12345

jednoducheeeee...dostan chripku...teraz som ju vylezala, bolo mi tak hrozne zle, ze som 4 dni nevladala nic jest, sotva som do seba dostala par lyzic polievky a zistila som, ze som schudla 3 kg :-) za 4 dni...ale to asi nebude strateny tuk, ale len voda, aj ked som do seba liala hektolitre caju s medom, viac sa asi vypotilo a pravdepodobne sa tie kg co nevidiet vratia :-(

laella

Schudni rychlo a surne, potom naberes spat 5.......chudnut rychlo a surne sa neda..Rychlo a surne zides z vody, tuk ostava...takze sa na chudnutie rychlo vykasli..ak teda nemas zaujem pribrat 5.fakt to plati..zmen jedalnicek, hyb sa a za mesiac mas pekne a zdravo dole tak 2, 3 kilka...