Chcem sa Zabiť!

Príspevok v téme: Chcem sa Zabiť!
kubo546

mam17 uz dlhsie nad tym rozmyslam. nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli mojmu vzhldu (ludia mi radily najdi si priatelku lenzže ziadna ma nechce a to my nepridava na sebavedomy kolkokrat ma po tom co ma alebo moje fotky uvidela hned posalala dority ale predtim tvrdila ze jej na vzhlade nezalezi)a tomu ako sa ku mne ludia spravaju strácam kamarátov ,nič my nedodava na sebavedomy stale my klesa a nemam nikoho pre koho bi som žil dalej snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd.v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej ani nečakat..nebavi ma to, absolutne tento zivot..nikdy to nebolo dobre, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...

emma336

ved mas len 17 rokov formujes sa a mozes na sebe pracovat aby si bol krajsi a aby si sa lepsie citil ked krasa je pre teba taka dolezita, cvic venuj sa sportu a ked budes raz zarabat daj si aj plastiku ja som si dala napriklad spravit prsia a pridalo mi to na sebavedomi
takze kvoli krase sa urcite nezabijaj

etela

kubo,neviem, či čítaš aj iné príspevky v témach. Ak áno a si rozumný chlapec iste si si uvedomil, koľko ľudí tu píše na fóre s akými vážnymi problémami sa tu obracajú a čo je hlavné: chcú ŽIŤ !!! Sú to ľudia, ktorý jediné čo trápi je zdravie.Vieš, aj ja som ti sem pár krát písala a čítam aj iné príspevky a ver mi, že mne je do plaču aký sú tí ľudia bezmocní a koľkí im chceme pomôcť aspoň dákou radou.Sú silný a statoční.Aj tebe chce veľa ľudí pomôcť, tak sa vzchop a buď rád, že si zdraví a ďakuj bohu za každý prežitý deň, ktorý môžeš v šťastí prežiť.Uvedom si to prosím ťa.A teraz povedz:ešte sa chceš zabiť?

Jamurka

Jakub,nie si prvý ani posledný, čo v 17stke sa pristihne pri takýchto myšlienkach. Začínaš dozrievať a preto máš takéto kritické hodnotenie na seba. Ale aj na teba čaká láska a pekný život, ale všetko má svoj čas. Si na začiatku tvojej premeny zo škaredého káčatka na peknú bielu labud-dospelého, trpezlivého, pracovitého, veselého, milého, kamarátskeho,ale hlavne zodpovedného voči sebe, druhým ľudom. Je to dlhá cesta a môžeš na nej zažiť aj veľa srandy. Skús prejsť do novej fázy svojho života - obohacuj svoje vnútro, zvyšuj svoje telesné i duševné kvality, aby za pár rokov bolo vidieť, že si zrelý, muž, za ktorým sa otočia dievčatá, lebo budeš milý a šarmantný... Je na tebe akú cestu si na pár rokov zvolíš, alebo ich chceš vyplniť fnukaním,že nie si pekný...Cas je tvoj priateľ , pomôže ti , ale aj ty urob niečo pre seba . _P.S: psychiater ti môže predpísať lieky na dušu a s nimi sa lepšie budeš cítit , kým prekonáš toto ťažké obdobie.

miauu

kazdy z nas ma kopu problem..niekedy ich mozno nie je ani vidiet a su..ci uz psychicke alebo fyzicke..naozaj cudoval by si sa :)
co sa tyka toho vzhladu..v dnesnej dobe je to taq lahkee..vsetko naozaj skoro vsetko sa da zmenit!! :D akurat ma teraz nenapada ze co sa neda..pozri ak sa da preoperovat pohlavie a zdrvotnictvo robi pomaly zazraky taq aj tych par zmien je nic..v skole ma stres skoro kazdi :) a rodicia..to pozname :))

kuubo546

ešte raz vám všetkým ďakujem za všetky radi odkedy som založil tuto tému a začali ste mi pomáhať tak sa to zlepšilo už na to nemyslím a snažím sa z toho zobrať čo najviac

ji

kubo,zo mna si na strednej robili tiez srandu,dnes sa im smejem ja.a vie cim to je?ty musis uverit,aky si perfektny.ked sa budes prezentovat ludom ako chudak,uveria,ze si chudak.a vyzaz v 17tich?to sa zmeni,ver mi.mna stretli v 20tich v klube-particka zo skoly a bavila sa so mnou spoluziacka a ukazovala,ze si sli sadnut 5ti zo skoly-pochvalne poznamenala.lenze ja ked som ukazala asi na 30 ludi,ktorych som v klube poznala :D tak jej splasla huba ze ja ta ticha,predtym panna poznam polku klubu a vysmiala som sa,ze idem za kamaratmi a nanu nemam cas :D,odmaturuj,zbal sa,odid do zahranicia,vystuduj..a ich nechaj zit v tej diere menom prievidza :D.a potom prides na aute s peknou kockou a vysmejes sa im.garantuhem ti,ze po tvojom zivote nezostane ani spomienka

ke

chuda,to mi je trosku luto....vidim,ze to zazivas na vsetkych stranach.co ta potesim zlepsi sa to,ale musis strasne zabojovat....mala som toto tiez-jebakova pubertacka,rodicia-ale tam to boli vazne problemy snimi,nebolo to pubetou a dodnes vztah snimi je zly.aj oni medzi sebou ho mali zly.v 18tich mi jebaky zmizli,schudla som,dala si farbu na vlasy,skoncila skolu,odisla do zahranicia...dnes mam vela znamych,najlepsie je,ze rada som sama,vyzeram celkom k svery,mam 25,za fraju vysokeho blondaka...dokonca aj vzhlad je iny....stalo to prachy,ale zmena stoji zato...tajomstvo uspechu?som tvrda,nekompromisna,ctiziadostiva mrcha.ale najhorsie je,ze mi depky ostali...tie mi nikto neodstrani.ale ver v jedno,karta sa vzdy obrati,ale jedine ak to budes moc chctiet.pa drzim palce