Orgazmus a jeho stupne

Príspevok v téme: Orgazmus a jeho stupne
AdamKrt

Podla taoistickeho rebricka stupnov orgazmu, existuje 9 stupnov orgazmu. Vacsina zien v Europe i Amerike je schopna sa dostat na stupen 4, co je stahy a vlhkost vaginy. Az stupen 9 je opisovany ako mala smrt.

Myslel som, ze mokry orgazmus, tzv. squirting je poslednym stupnom, ale asi som bol vedla.

Pokracovali ste niekto dalej, za mokrym orgazmom, ake su reakcie zeny ? Neni skor zena v tejto fazi tak citliva, ze dalsiu stimulaciu uz pocituje ako neprijemnu ?

milada1111

neviem kolko je tych stupnov,ale co ja poznam na sebe je to,ze ked mam ten brutalny vrchol,tak aj keby som nechcela tak aj tak museim pritom kricat od vzrusenia.vtedy viem ze to kricanie sa neda ovladat lebo je to tak vzrusujuce ze az.a niekedy samo aj pritom striekam,ale nezalezi na tom,ze ked zena ma orgazmus musi striekat.skor si myslim,ze ten najvacsi je ten,ked sa zena nevie ovladnut a nedokaze zadrzat krik :-DDD

AdamKrt

ibavcera - je to skor priezracne. Moze zavisiet od toho, co si jedla. Chemicky to ma mat zlozenie podobne muzskemu ejakulatu, len viac vodnate a samozrejme bez spermii :) Je to bez zapachu, ale je mozne, ze by to mohlo aj zapach - napr. fajciarke, mozno pri vacsej konzumacii masa, alebo poziti cesnaku...

lístie Dnes 16:30 - posledny stupen ma byt stav, tzv. mala smrt. Stav, kedy dojde k pretazeniu vzruchov, mozog to nestiha spracovavat, urobi si taky reset, ako pocitac :) Clovek straca vedomie, kontrolu nad sebou, zaplavovany premierou pocitov.

CoToJe Dnes 18:09 - to bude zavisiet skor od jedincov. U vacsiny zien sa zacinaju hormonalne zmeny po 30tke a dokazu si viac vychutnavat vaginalny orgazmus. To vsak neznamena, ze pri dostatocnej stimulacii ho nemoze mat mladsia zena, kde skor prevlada uzivanie si klitorialneho orgazmu.

CoToJe

baby, ja len taku otazku. Kolko mate rokov? Ja som sa totiz docitala, ze "striekajuci" orgazmus nebude nikdy mat 15 rocne dievca, ze to velmi zalezi aj od veku... :)