Po spraveni sa do nej ju vylízať...

Príspevok v téme: Po spraveni sa do nej ju vylízať...
Braňo 1985

Čaute, Ako s tým máte skúsenosť ja mám veľmi rád oral no od kedy priateľka berie antikoncepciu a sa do nej spravím tak mam takú chuť ju vylízať no je tam stále to že lížem mňa alebo ju, niekedy by som sa radšej vrátil z tohto hľadiska späť k kondómom. Akú máte skúsenosť? Bozkávať mi nerobí problém po orali ale aby som sa sám pol hodinu lízal keď viem koľko tam toho je po dobrom orgazme :D

Martin 32r

Raz som to skúšal bolo to neskutočne vzrušujúce cítiť na jazyku zmiešaný jej a môj orgazmus... Len musím byť vzrušený bez zrušenia neje odvaha to spraviť a naj sexi je keď si sama o to povie, ...

Filip 1985

Raz som to skúsil najskôr som sa bal, že ako to bude chutiť no potom, čo stonala orgazmom to bolo sexi a určite to ešte raz skúsim. :) Chuť zmiešaného môjho a jej orgazmu bola vzrušujúca. Keď bude sexy nálada tak skúsim znova... Ako ste vy na tom partnerka spočiatku nechcela, lebo ona spermie do úst nezoberie tak nechcela aby som ju lízal po tom čo som sa do nej spravil, ale nakoniec zabudla neriešila a užívala si že ju lížem... U vás to bolo ako?

tibi48

Ja ju v pohode vylížem keď sa do nej spravím.

Dokonca nás oboch s partnerkou vzrušuje bozkávať sa ihneď potom ako som sa jej urobil do úst.

AdamKrt

Tak to rob bez kondom a ked sa budes chciet vystriekat, nasad si kondom, vystriekaj sa, urob oral a pokracuj zase bez kondomu a takto i 10x.... :)

Braňo85

Hmm to je všetko pekné no ak si chcete dať druhé kolo za chvíľu tak si ťažko povieš, že sprav prv ju.... pri druhom a treťom kole už darmo spravíš prvú ju :D NO orál má úžasnú výhodu na odňalovanie, ak už by som bol tak prejdem na orla na chvíľku trocha sa zatiaľ schladím a pokračujem a už keď je plna mňa tak sa táto pekná prestávka už ťažšie realizuje :DD Priateľka nechápala že brala antikoncepciu a ja som chcel ísť s kondómom, no "oral" mi chýbal....

Keď sa spravím a ona nie je ešte tak za ten čas čo som potreboval na druhé kolo som ju lízal, čiže mi nevychladla.... a mohli sme plynule pokračovať ďalej.... No keď už mám lizať mňa už sa stráca tá vážeš po orále :PP

AdamKrt

Pouzivaj bud kondom, alebo oddaluj ejakulaciu, ze sa vystriekas az na uplny koniec. Ked uz je dost oralu, dost vsetkeho, ona uz nevladze, uz ma sexu az nad usi...