Je to normalne?!?!?!

adriana

Ano, 123456 ma pravdu..ja to mam tiez - tie male kopeceky akoby plne niecoho bieleho aj som sa na to pytala 2 lekarok a povedali,ze je to ok...to asi zavisi individualne od 'tvaru' a fyziologie u kazdej baby inak

vranka

ahoj.milovala som sa s partnerom a po tom sme zistili ze krvacam.moze to byt sposobene tym ze som po dlhsej dobe zas zacala uzivat antikoncepciu??

123456

ja som na gyndu isla prvy krat v 16 tusim... v prvom rocniku na strednej... takze v tomto nevidim problem... myslim, ze by ti pomohla kludne aj tvoja detska lekarka....

123456

chod sa poradit s gynekolozkou.... ja by som si take zasahy na bradavkach nerobila... ostatok prs to ano, tam sa sem tam vyskytne vyrazka, ktoru sa nebojim "vypucit"... ale na bradavke... to by som teda nerobila....

jaja

no hej,ale ja ked to len lahucko stlacim bruskami prtov tak mi to ide vonku, a neboli to. je to take hustejsie,biele,nesmrdi to

123456

to by som teda nerobila!!!!! nevytlacaj nic co je na bradavke!!!

mozu to byt take tie tukove zhluky pod kozou... a tie su na bradavkach normalne... teda pokial nehnisaju alebo take nieco... bradavky nemusia byt uplne hladke...