Triaška

erika kristofova

MOJA MAMKA MA DOSŤ ČASTO TRIAŠKU,ZAČÍNA TO TAK ŽE ZAČNU SA JEJ POŤIŤ NOHY A RUKY A ZAČNE SA TRIAS,MA VYSOKÝ TLAK AJ CUKOR A MA AJ CHOLESTER A TO TIEŠ VYSOKÝ,PREŽILA TRAGEDIE ZOMREL NAM NÁHLE OCKO A ZABIL SA NAM BRAT,CHODÍ K SVOJMU LEKÁROVI ALE ON JU NEPOŠLE NA ŽIADNE VYŠETRENIE ČO MAME ROBYT

ajja

A este ma napadlo, najdi si svoju spolahlivu butlavu vrbu a vyrozpravaj sa, to tiez pri psychickych problemoch pomaha.

ajja

Ak mas istotu, ze je to zo psychiky, ries ju. Malicke pomocky na upokojenie: Ak nemas nizky tlak, natieraj si sluchy kvalitnym levandulovym eterickym olejom, nie z trznice za nizku cenu /levandula znizuje trochu krvny tlak, tak pozor/, kvapni si ju do aromolampy. Aj caj z pamajoranu upokojuje. A pohyb, ak je to nahodou spojene s prave zhorsenym krvnym obehom.

lilianna

Skús si občas popíjať lubovníkový čaj s medom + Vápnik, Horčik, Zinok - trojkombinácia od Walmark-u a B-komplex.

alternativa

Skus prehlbene dychanie. Odporucam kurzy jogy, casom sa stabilizujes po viacerych strankach. Joga ta nauci aj spravnemu joginskemu dychaniu. Nie som zastancom liekov, ani sedativ bez konzultacie s lekarom. Kup si B komplex forte a magnezium /horcik/.

beba

Ak sa straníš lekára, tak vyskúšaj hneď na začiatku si zobrať nejaké sedatíva. Ak zaberú tak je to psychika.