Môže sa psom šmýkať?

:D

:D tak to hej , to aj ten moj vyzera riadne na lade hlavne ked sa snazi vybehnut do kopca kde je lad :D jak blázonko vyzera vtedy :D

M74

Doma to nebolo až také zlé, to len tak išiel šmykom pri brzdení, ale vonku párkrát na ľade spadol. Vzhľadom na to že to bol pád iba z malej výšky, tak sa mu nič nestalo, ale zdalo sa mi že sa tomu čuduje :-)

M74

My sme mali jazvečíka a občas keď robil prudké pohyby tak som sa smial lebo mi to pripadalo ako SCOOBY DOO. Ale nejako sme to neriešili, on si zvykol a 4 nohy sú viac ako dve, takže následky šmyku sú ľahšie zvládnuteľné ako u človeka.

bibi123

proti smykaniu pomozu koberce, yorky sa nam na dlazbe, ani na parketach nikdy nesmykal, len ked skakal zo sedacky a pri behu.. nasa doga ma predsalen vahu, ta sa na parketach vzdy rozcapila ako zaba(aj pocas chodze) a plakala, lebo sa nevedela postavit(a dvihajte rozcapeneho 60kg psa:O))) ), dali sme teda vsade koberce

dobra vila

simona - to je velka pravdepodobnost...heh. A mimo toho, bola by to prva vec, co by som sa spytala! Ak by clenovia rodiny chodili na zdravie. A nikto tu nic neriesi, kazdemu ide iba o princip :). Duplicitne zalozenie neprekaza, ale ta hra vyjavenej...to je na zaplakanie u mnohych, co zo seba robia blbcov (nemyslim teraz tuto pani, ale ine prispevky s ip, co sa opakovali...trebars ta blogerka :D )

whee_ee

Alicce, ale IP adresa je neomylná ;) študujem informatiku :D Veď ja som ti aj písala do tej druhej témy, len mi vadí, že sa tu hráš na prekvapenú :))))

simona.sk

tak mohol niekto znova zalozit tu temu..nachvilu si odbehla od PC, riesite doma tu istu vec spolu a dostal niekto tiez napad sa tu poradit, tak to vytvoril...boze.. tak piste do jednej a tato sa zachvilu strati v dave...

dobra vila

ako mne je to jedno, kto si co zaklada, ale preco tvrdis, ze tuto si nezalozila ty? IP fakt sedi... ale tak jedno...
protismykove ponozky? boze, netyraj toho psika :D. To mate po celom dome dlazdice ci parkety??? Zvykne si, len sa mu bude horsie behat/rozbiehat, s chodenim to bude v poriadku... ked mas miestnost s kobercom, tu bude bastit.

Alicce

Milá whee-e, tak to je náhoda, že tu ernesta a ja sme vytvorili tému, ktorá sa práve začala s tým šmýkaním na dlažbe, ver mi že aj ja som bola prekvapená. Nemám dôvod sa rozpisovať na dve strany. Mňa hlavne zaujíma yorshik a s tým šmýkaním je náhoda.Takže ak chceš ozaj poradiť, napíš mi na yorshika.Ale dnes končím, pretože mám iné povinnosti. Uvítam každú radu ale na téme yorshik, pretože tú tému som založila ja a nie túto. Pekný večer prajem