Mastná pleť

sasia

nevie mi niekto poradit???
mam velmi mastnu plet,na vyrazky a na akne pouzivam skinoren a dual crem,ako mejkap zmatnujuci krem od biodermi(ten zeleny) to si pretriem este pudrom ale do dvoch hodin mam plet velmi mastnu
EXISTUJE NEJAKY DOBRY MEJKAP KTORY UDRZI PLET BEZ LESKU ASPON 5 HODIN ALE ABY SA ZNASAL ZO SKINORENOM?????? PISETEEEEEEE......

peťka

Mám tiež masstnú pleť a jednoducho som začala používať kompaktný antibakteriálny púder a je to o.k. Kúpiš ho bežne v drogérii.Ja mam odxkúšaný z Oriflame T-Balance a je dobrý aj ked drahší.Vobec nie je vidiet že ho máš na sebe a kedykoľvek si ním mozeš pleť zmatniť.

liana

Aj ja mam mastnu pokozku na tvari, hlavne tzv. bod T. To znamena celo, koren nosa a miesta okolo nosa.... Ja pouzivam pletovu vodu, ta pokozku vysusa a mam ju normalnu. Najlepsi je Clean&Clear. Pouzivala som isty cas Oxy, ale ten pokozku az prilis vysusuje a to tiez neni dobre! Nechcem robit reklamu, len hovorim z vlastnych skusenosti...

alienka

neviem,nemam taky problem,ale mozno by pomohli obycajne mydla - tie vacsinou vysusuju pokozku.Skus to neviem naozaj

malinka

Viem ako ti je,mam tiez mastnu plet,ja som uzivala roaccutan,je to len na lekarsky predpis,mne velmi nepomol ale mozes skusit..