Polyp na maternici

žaneta

bola som na operácii z toho dovodu že mi zistil gynekolog polyp na maternici, nebolo to nič strašné. Robili mi to v celkovej anestéze takže som nič necítila.teraz už som doma, ale stále krvácam. Neviem či to je normálne a stále ma to pobolieva. neviem či je rozdiel mať polyp na maternici,alebo ked sa nachádza v maternici.moj je ten druhý prípad takže mi museli otvoriť čípok maternice a tak to vybrat.nazýva sa to hysteroskopia.Aj ked už mám za sebou konizáciu i kyretáž maternice stále sa bojím či nebude musiet ísť celá maternica von. Som s toho hotová. poradte mi či je normálne že krvácam po tom polype a za čas sa to zahojí.

RNG

Polypy a ine nefunkcne tkaniva a "smetne kose" v tele odstranuju enzymi.
Doplnky enzymov(na prazdny zaludok) alebo stimulacia tvorenia vlastnych enzymov v tele dodavkou extra jodu obvykle tieto problemy odstrani.

Ivka 1

Polypom a aj vysokému endometriu a následne z toho plynúcemu nadmernému krvácaniu sa dá predchádzať užívaním
doplnkov výživy na prírodnej báze. Ak
chcete,môžete mi napísať na mail.

zufala

ahojte,poradte mi prosím.pred štyrmi dňami som podstúpila kyretáž pre dlhodobé krvácanie.Oznámili mi,že pravde podobne na príčine boli polypy.Teraz čakam na výsledky.Lekárka mi povedala,že ak sa tie polypy potvrdia,po troch mesiacoch sa robí kontrolný kyret,a ak ak vtedy budu vysledky take isté,vyberie sa maternica.Som s toho dosť vystrašená.Mám 34.rokou,a ešte by som chcela jedno bábo.Chcem sa len spýtať,či sa nejak dá tym polypom predchádzať,alebo či je fakt nevyhnutné vyoperovať maternicu,a tiež či by bolo možné ešte otehotnieť.dakujem.

juli

prosim Vas poradte mi:od kedy som prvykrat zacala menstruovat od vtedy mam taky bieli vytok bez zapachu..ako dost neprijemne mi to je a ma to stve...lebo napriklad ked mame telesnu vychovu tak ked behame citim koby zo mna tieklo...no strasny pocit..pouzivam slip vlozky...ale nechcem ich pouzivat napriklad v lete...nieje na to nejaky domaci recept?...ku gynekologovi este nechcem ist mam 15rokov a prosim vas odpiste mi co mam robit ake pripravky najepsie nejake domace..skusala som aj nejake tie rusne cviky...pri odtekani mocu a tak...ale nic nepomaha co mam robit citim saneprijemneak najdem na nohavickach biely slizky vytok...dodrziavam hygienu no neviem co mam robit a myslim ze na to aby som mala navstivit az doktora to nieje...nechcem tam s tymto ist nehanbim sa za to ..ale je mi to neprijemne...ked som sucha a pri nejakej praci alebo namahe citim ze som vlhka..a niesom vobec vzrusena ani nic!..prosim odpiste mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!dakujem vopred:)

veronika

prosim poradte mi.Mam 22 rokov a doktorka mi objavila nejaky maly POLIP v maternici.Mam prist na kontrolu cez menstruaciu,pretoze vraj to tam uz nemusi znovu byt.Mam velke obavy,pretoze som v mojom veku necakala takyto vysledok.Je to nebezpecne?alrbo do akej mieri je to nebezpecne?mam si to dat odstranit?ako rychlo to rastie?prosim poradte mi niekto.Veronika

jaja

Ahojte!Ja som bola teraz v pondelok na pravidelnú ročnú prehliadku u svojej lekárky a tá mi vaginálnym sonom zistila pravdepodobne polyp.Nemá celkom istotu.Mam prist o 5 mesiacov na kontrolné sono.Musím povedať,že som vôbec nevedela o čom hovorí,ale prišla som domov a zapla internet a vyhľadala som si potrebné informácie.I ked som sa nedočílata nič zlé i tak od pondelka poriadne nespím a stále rozmyšlam,pretože jedna vec je prečítať si niečo na internete a druhá vec je keď sa to dotýka konkrétne Vás, Vášho zdravia.Kontrolné vyšetrenie mi vychádza na týždeň pred Vianočnými sviatkami....Od jeho výsledku asi budú zavisieť aj moje tohtoročné Vianočné sviatky a z toho mám dosť veľkú nervozitu.Pa

RNG

Polypy a jod-to bezalo uz predtym(spolu s cystami)
Vodne rastliny ako zdravotne doplnky potravin s cennymi latkami sa napr. v Japonsku konzumuju v kvantitach, dnes zacinaju aj v USA.
Je to hlavne chlorella, Klamath blue green algae, spirulina,kelp a kombu.
Vsetky z nich obsahuju mnozstvo latok, ktore nedostavame v nasej civilizovanej potrave v dostatku.
Chlorella a blue green algae ma velmi odolne bunkove steny, takze musi byt dokonale rozdrtena, inac je nestravitelna.
Ostatne(morske) maju maksie steny, takze sa stravia lahsie.
Kelp a kombu su najbohatsie na jod.
Vsetky pre svoje zlozenie su napomocne pri lieceni rakoviny a cisteni tela.
Naviac obsahuju stopove prvky, karotenoidy a vsetky aminokyseliny,tak ako maso

xyz110

Nasli mi polyp na zlcniku a neviem ci je to nebezbecne, doktorka hovorila ze ked neboli tak to nevadi, co si myslite vy??

b

Mile zienky,

ak ma niektora z vas problem s polypmi, tak sa mi ozvite, chcem sa pdoelit o svoju skusenost - ked mi diagnostikovali endometrialny polyp a po opatovnom vysetreni po par tyzdnoch mi oznamili, ze tam nic nemam!!

Woo hoooo:)
Piste!