Ako ukoncit vztah ktory sa ani nezacal?

Príspevok v téme: Ako ukoncit vztah ktory sa ani nezacal?
Empira

Mam mensi problem cez pokec si zacal zo mnou pisat jeden chalan na fotke velmi neuputal moju pozornost ale ako ked napisal tak som odpisala,lenze on hned zacal s tym ze sa mu velmi pacim a chcel cislo na mobil,vzdy som ho nejako odbyla ze cudzim cislo nedavam a tak no bol stale neodbytny ,pisal mi ze anjelik ako sa mas chybas mi ,myslim na teba pacis sa mi chcem sa tebou stretnut a tak..vzdy ked bol doma s prace tak mi pisal ale ked isiel do prace tak nie a to sa stale opakovalo uz dost dlho ,.napokon som mu dala cislo na mobil ale teraz to aj lutujem a to preto ze tam nemal uvedeny vek a na fotke vyzeral mladsie ked mi poslal na mobil aktualnu fotku je na nej starsi a mne sa uz ani velmi nepaci a po dalsie je taky doslova otravny stale mi pise ze som anjelik aj laska ved ja ho ani nepoznam ani sme sa nestretli a uz take odvazne sms a ked mu aj napisem ze nemozem tolko odpisovat ved to nieco stoji tak on stale pise,uz ho aj ignorujem ..a neviem ako sa mam vymotat s toho ,.a no a aby toho nebolo malo nevie vobec gramatiku a to myslim ze uplne pise ze same chyby ako ani ja nemusim pisat bez chybne ale tak toto uz byje do oci!no nechcem sa z nim ani stretnut ale neviem ako sa mam vyhovorit kto pomoze???

Empira

ja som mu napisala dnes sms ..ze som si vsetko rozmyslela a ze sa mi nepaci to ako ide rychlo na vec a ze uz nas bere alebo respek.mna ako svoju frajerku na to ze sme sa ani nevideli ze mam s neho a zo vsetkeho zly pocit.Ale on mi zacal pisat ako blazon jednu sms za druhou ze on je iny a ze uz je len moj kamos ze ma nechcel urazit a aby som mu prepacila a ze on taky nieje, ako si myslim..ze sa chce stretnut a ze ked ho spoznam ze on je celkom v pohode a ma o mna vazny zaujem a bla bla a vecer ze ci mi moze zavolat aby sme sa dohodli kedy a kde sa stretneme..proste stale dokola svoje ja som mu na to nic neodpisala a asi po 9 sms som si uz vypla mobil som zvedava co ma caka az ho vecer ked pojdem spat zapnem.Je strasne dotieravy,..

achjo

mna ked pokec este bavil kedysi, tak mi vypisoval jeden, ktory sa zalubil po dni pisania a vypisoval mi same "lubim ta" :DDD no čo povedať...

tak

Vieš, Empira, musíš ho zrušiť, vyradiť z hry, ja som na faceboooku, a tiež som mala takýto prípad a že navrhy a pod. max. otravný, ten človek to nemyslel zle, ale na mna to bolo príliš, koniec, som ho zrušila, sa to stupnovalo a ako na porazenie, teraz mám zasa taký prípad, priťahujem úchylákov, ...tak asi tak, ...smiech, ...

anjelik9

mu povedz že sa s ním stretnúť nechceš bo chceš dakoho iného tak že ti to príde blbé ked vieš že on ťa chce a klikni na obťažuje ma a už by ti nemali od neho chodiť správy...na mna sa tiež jeden namotal ale to bolo tak že mi sme sa normálne bavili len on po čase prišiel s tým že by ma chcel čo som ja chcela iného takže nepripadalo do úvahy a tiež to nejak nevedel pochopiť aj ked teda mi nevypisoval takého sms ani rp ale definitívne pochopil že medzi nami dvomi nemôže nič byť až ked som mu povedala že chcem niekoho iného

Cashia

Adam,

si ma teda inak rozosmial..milujem ten seriál!! :))

Empira - ako ti tu radia ostatní, totálne ho ignoruj, hádam to pochopí..skutočne nechápem načo si mu to číslo dávala keď sa ti nepáčil..

AdamKrt

Povedz mu, ze sa mu musis priznat, ze ta fotka, co si mu poslala je falosna. Ze toto je Tvoje foto... :)

farm5.static.flickr.com

A uvidis, ako bude upalovat prec.... :-DDD

Je to foto JUDY zo serialu IT CROWD :)

www.youtube.com
www.youtube.com

:-))))