Blahodarna zuvacka

mari

A este doplnim, ze robi radost zubarom. Vytahuje resp. poskodzuje plomby. Odkedy nezujem zuvacky (podotykam, tie bez cukru) mam tak max. 1 zubny kaz do roka. Predtym so zuvackami aj 10 zubnych kazov rocne... tymi umelymi sladidlami, ktore su v zuvackach len klamete vlastny organizmus, ktory dostane falosny signal a ide sa zblaznit-vyraba inzulin, pre spracovanie cukrov. A do organizmu sa ziadne cukry nedostali. Myslite si ze je to zdrave?

zabka

Stretla som sa s pobobným názorom ako 123456, len to doplním ževraj to sposubuje aj bolesti hlavy a žalúdka, a hlad to teda 100% nezaženie..urýchľuje trávenie a "klame" telo, že je hladné...pretože žuje a žuje naprázdno..

123456

pre pripad, ze by ta pochytil hlad a ty by si nemala poruke jedlo, si treba nosit v kabelke cukrik alebo fittycinku alebo krabicku od vitamonov, v ktorej budes mat nasypane napriklad slnecnicove semienka... alebo hrozienka... a ked ta to pochyti, tak si trocha das a ten najvacsi hlad zazenies... ale potom by si sa mala normalne najest, hned ako ti to prilezitost umozni...

zuvacka podporuje tvorbu slin a akoby urychluje travenie.... a vyvolava pocit hladu skor..

123456

ja keby som si dala na hlad este zuvacku, tak by mi v bruchu skrkalo tak, ze by to bolo pocut na pol kilometra odo mna :D :D :D .... to je take odporucanie, ako od anorekticky....

ked si hladny/a najedz sa