AMNIO

Príspevok v téme: AMNIO
horalka

V stredu idem na odber plodovej vody,mámstrach ako to dopadne,tak mi držte všetky pršteky aby so bola v poriadku a priviedla na svet zdravé bábo.A nevie náhodou niekto, po odbere sa 1.den leží v nemocnici a na druhý den či daju volno alebo budem musiet ist do práce.Niekde som čítala ,že určitý čas sa nesmie nič namahavé robit a ja taku prácu mám. Díki a držte mi palce a potom sa ozvem ako to dopadflo,všetkých srdečne zdravi

ahoj11

ja som bola na odber plodovej vody,ale v zahranici, zakrok nebol vobec bolestivy, trval len niekolko sekund, personal bol velmi mily ku mne a ostala som par dni v nemocnici. myslim si ze je normalne, ze po tomto zakroku sa nepracuje, lekar by ta nemal poslat do prace.

syberia

ahoj , ja som bola na odbere plodovej vody z dovody pozitivneho screeningu v prvom trimestri.mala som velky strach ale na moje prekvapenie to bol uplne bezbolestny zakrok ktory trval par minut.v nemocnici sa nelezi len mas tyzden kludovy rezim,ak pracujes tak samozrejme pnka. drzim palce

peťa

Držím ti palce, neboj hoci je to nepríjemné dá sa to vydržať. Ano mala by si sa šetriť po tomto vyšetrení. Otvorene povedz ženskej, že máš fyzicky náročnú prácu, či by nebolo rozumné pár dní ostať doma. ahoj