poraďte prosím ako...

deisy

Mimo ak je to holka co ta fakt miluje tak jej to bude totalne jedno. Ja ani netusim akeho ma moh partner a ani ma to nezaujima, nezalezi mi na tom, lubim ho pre to aky je, ako sa sprava.

kuskus

moj chlapec ma 12 a na to som dosla az ked sme mu ho len tak zo srandy merali. on dilinko mal z toho hned depky, ale som mu povedala ze kebyze ho ma co len o centimeter dlhsieho tak moze ist kadelahsie, lebo ta dlzka mi absolutne vyhovuje! a nejde tak podla mna ani o tu dlzku ked uz vas to chalanov tak zerie (lebo ta sa da nahradit vhodnymi polohami), ale skor o hrubku, respektive co s tym penisom dokazete vnutri dievcatu robit;)

lienka7

Ja si teda tiež nemyslím, že by každá holka, ktorá si k Tebe bude líhať do postele, bude mať kdesi v nohavičkách ukrytý aj meter....Pri milovaní babám ide úplne o niečo iné. Ale nubdem sa tu opakovať. Platí zhruba to, čo píše beba.

syma

mimo, je to v poriadku, žena má rada muža nie kôli "mužstvu" ale tu ide o srdiečko, neboj sa tá pravá sa nájde a chalanov si nevšímaj, ešte život nechápu :)

beba

Už mám 2x toľko rokov ako ty a ver mi, že to nehrá žiadnu rolu.Niekedy opak je pravdou, lebo to môže byť pre partnerku bolestivé. Najviac si ťa bude partnerka vážiť ak pri milovaní budeš k nej pozorný, citlivý a prejaviš jej ako ju miluješ.Rozumné dievča ti ho merať nebude a taká čo ano nestojí za to aby si s ňou márnil čas.

šima

Nechápem chalanov ktorých trápia takéto hlúposti.Ak ťa dievča bude ľúbiť a chcieť tak veľkosť penisu ju určite nebude odrádzať od teba to si môžeš byť istý!!!!!!
Myslím, že to bude to posledné čo si na tebe všimne až si to vôbec všimne.
Takže sa netráp.Si OK.