Nemám menzes iba hnedý výtok

Barbora1234

Ahojte chcela by som sa spýtať včera som mala z partnerom sex a dnes som mala aj bolesti pod bruškom ako keby som už dostala aj som to cítila a keď som šla na wc tak som mala taký hnedý výtok myslíte že sa mi spustia?

Barbora1234

Ahojte chcela by som sa spýtať včera som mala z partnerom sex a dnes som mala aj bolesti pod bruškom ako keby som už dostala aj som to cítila a keď som šla na wc tak som mala taký hnedý výtok myslíte že sa mi spustia?

ivetka50

Trápia Vás gynekologické problémy,mykózy,kvasinky,dlhá a bolestivá menštruácia, PMS,problémy s otehotnením ,poruchy cyklu, cysty, myómy a iné...? Ak hľadáte spôsob ako vyriešiť tieto problémy, viem Vám pomôcť. Napíšte mi správu na číslo 0949242461, ja Vám zavolám naspäť.

Unicornik

Ahojte, mam 12 rokov a ešte nikdy som nemala menštruáciu ale včera som mala hnedý výtok v rovnakom množstve ako vždy... Neviem co to znamena a nikde nepíšu vysvetlenie, iba ak sme už menštruáciu dostali. Ďakujem za odpovede:)

Shayleen

Prosím ťa Ivuška alebo Shayana najprv sa nauč gramatiku a potom sem píš alebo keď nie si istá tak sa pozri do google ako sa to píše správne. A keď máš výtok tak to nebude ešte MS

Shanaya

Ahoojte Baby mám 13 rokov a ked mám dostát menštruaciju tak vždy mám hnedy ako keby vítok tak neviem čo to známena ešte som zníkím nigdy nespala a vždy mám na začiatku menštruácie hnedy vitok tak newiem co stým asy to neny žiadny problem.

idevikendsuper

ak ste nedostali menzes, tak môže to byť zapričinené tým, že ste boli nejako choré v poslednách dňoch.

Kamilka123456789

Ahoj...ja by som sa chcela spýtať,menzes mi meška 4-týždne tie 4-týždne mám len výtok,neviete čo to znamená.Tehotná niesom mam len 14 rokov.Ďakujem vopred za odpovede

Katka1303

Ahojte, chcela by som od vas poradit. Pred 3 dnami som mala dostat menstruaciu,aj som ju dostala presne na cas. Prvy den som mala slabe krvacanie no ale na druhy den uz len hnedy vytok a ten trva aj dnes,t.j. Treti den menstruacie. Co to moze znamenat? S priatelom sa snazime o babatko ale zatial nic. A u lekara som bola pred dvoma tyzdnami na preventivke a vylucil cysty aj akekolvek zdravotne problemy. Poradte mi ak sa ro niektorej uz stalo. Dakujem za odpovede :-)