Čo mam robit?

mimakro

Aj ja som mala podobnu dilemu. Lenze vyskytla sa u na insuficiencia zlteho telieska. Nieco som si o tom precitala a zistila somze ak sa nebudem liecit,neotehotniem. Tak som zacala brat hormonalnu liecbu. Chceli sme s babatkom pockat, pokial sa moj stav nenapravi,ale otehotnela som. V liecbe sa ma pokracovat aj v prvych 12tyzdnoch tehotenstva. Kedze som o tom nevedela, lieky som uz dalej nebrala. Pri gyn.prehlidke-to som bola v piatom tyzdni,sa moj lekar vyjadril,ze je zazrak, ze som otehotnela a ze este som vobec tehotna. Teraz mam 3rocneho chlapca a 2mes.dceru. Zamestnavatel to pochopil a este stale ma eviduje ako zamestnanca aj ked vie,ze sa uz do zamestnania nevratim-prestahovali sme sa . Takze necakaj a skusajte to. Poznam vela takych,co cakali a cakaju doteraz,lebo sa im nedari pocat. Teraz mam 27 rokov. A ako to tak sledujem, mozem byt naozaj stastna,ze mam dve pekne deticky. Karieru budem riesit potom. Mima

linda30

V žiadnom prípade nečakaj.Nemusí sa to podariť tak rýchlo akoby si chcela a posúvať materstvo kvôli peniazom neuznávam.Prečo čakať?