LUDIA POMOOOZTE DVA DNI NA DVE KILA PROSIIIM

betka20

smejka1: no prepac ale tento vyraz poj... si nemusela vobec pouzit.TAk aj to keby si chudla pomaly ako ti to vetsina odporucala aj tak by si uz schudla viac ako 2 kg.A nie ze prides ze potrewbujes za dva dni 2kg a potom jojo efekt za to mozes ty.

magotka

Smejka1:Tak vidim,ze ty si z tohto fora robis len srandu!!!Ved prestan jest a uvidis . . .
A nie tu furt vypisovat o pomoc,kedze nemas ziadnu snahu.

betka20

dee: suhlasim s tebou.
Smejka1 pisala si minule ze potrebujes schudnut.To sa ti este nepodarilo??? no tak ty neschudnes nikdy a ani ´tie dva dni nevydrzis.Uz si mohla mat ovela viac ako len 2 kg.Prepac za tie tvrde slova ale je to pravda

Dee

smejka prepac, ale uz sa na tvojich prispevkoch musim len smiat. Prvy si napisala asi pred mesiacom a odvtedy si nedokazala schudnut, aj ked si dostala plno rad. Naco sa tu kazdu chvilu pytas co mas robit, ked aj tak nic nedodrzis.

smejka1

MAGOTKA
vysvetlim ti to takto:kazde tri mesiace chodime ku doktorke na stitnu zlazu,a mam aj chudnut..no ja osm za tie tri mesiace mala schudnut sest kilo,a neschudla som vobec nic...a tak musim teraz do utorka schudnut dva kilo,aby som zacinala dobrym cislom na vahe...a mam 12 rokov.