Prsty od ejakulatu

Príspevok v téme: Prsty od ejakulatu
SiSa_1234

Ahoj, Prosím vás o pomoc. Partner si chytal penis prstami resp. rukou, no ja si už nepamätám či mal prsty od ejakulátu alebo nie, a potom tie prsty zasúval do mňa hlboko. Prosím vás aká je šanca že som tehotná, aj v prípade že mal prsty od ejakulátu, aj ked ich mal suché. A ruky si neumyl. Za odpoveď vopred Ďakujem :)

blondska

cup cup ja sa učiť nemusím ja som tiež v práci ale tak keď pracujem tak pracujem a neriešim také hovadinky ako ty :-))))
no vidieť že si šikovná úplne najšikovnejšia..............podľa toho v čom

Fufulka

moja, nečítaš, že to, že má nick blondska neznamená, že je blondína? A keď už hodnotíme nicky, tak podľa toho tvojho mi pripadáš, ako totálne nedozretá drblinka...

cup-cup

Šak nie nadarmo sú ftipy o blondínkach, že ano :DD A predstav si, že mám, čo robiť. Som v práci. Ale som taká šikovná, že stíham všetko ;)Uč sa :)

blondska

no fakt si múdra :-)))))))) dokonca ty si tuším veštcia podľa správy vieš rozoznať kto má aké vlasy......... vidieť že nemáš čo robiť...!!!

cup-cup

Nerodia, musím ťa sklamať. Som taká mudra preto, lebo nie som chlap ;) A odvodila som si to z toho, že ona napísala, že mala ruky suché a ty tam trepeš, že ani nevie, či mala suché alebo mokré...Takže neviem, kto sa tu má naučiť čítať :) A ako vidím tvoju reakciu, asi som s tým blond trafila do živého, čo povieš? :)A k tým problémom... každý máme iné. Táto stránka je na to, aby sa poradilo. Zato, že je problém "malý" alebo tebe daná vec ako problém nepripadá, neznamená, že to problém nie je pre niekoho iného. Neurážam, konštatujem :)

blondska

cup cup ty si ako prišiel na to, že som blondska z môjho niku? kokos ty si aký múdry kde sa aj taký chlapi múdry rodia mi povedz..............čítať viem naučili ma to ešte moji rodičia ale ako vidím ty nevieš čítať však toto sú nejaké problémy to asi niektorý ľudia nevedia čo od voľnosti majú robiť tak píšu takéto hovadiny chcela by som vidieť čo by ste robili keby ste mali vážnejšie problémy v živote ale ako vidím prt o tom všetkom viete..........a neurážam len konštatujem!!!!

cup-cup

Blondska, je vidieť, že si blondska :DD Nauč sa čítať radšej a potom súď iných...

SiSa_1234 - je tam pravdepodobnosť, ale podľa mňa nie veľká.. dočkaj chvílku a sprav si teh. test a nabudúce budte trošku rozumnejší...