Dermacol Caviar long stay make - up + corrector

nikki.7

Ahojte:))

Takisto som mala vzorku z Emmy a zdá sa mi byť úplne super. Včera som ho aj hľadala v eruope v BB,ale bol totálne vypredaný.

Určite ho chcem,pretože naozaj krásne kryje a je perfektný. Tiež somprešla už rôznymi make-upmi,ale tento mi fakt sadol.

Dnes po práci utekám k nám do 101tky a kupujem ho...

..m..

ja som ho kúpila, pred tým som používala dermablend. je tiež tuhšej konzistencie, ale korektor -mám taký pocit, že moc nedrží. kúpila som si aj 24h a ten sa mi zdá lepší.

bibba

aj ja som vyskusala vzorku a pripada mi fajn. xcem prestat s Vichy Dermablend, lebo sa mi tvar zlepsila, teraz mam La roche posay toleriane, ale aspon usetrim :) Dermacol Caviar je urcite o dost lacnejsi. kupim si ho tiez. ale som zvedava v drogerii na tie 4(!!) odtiene. ak mi ani jeden nesadne :( neznasam odtiene mejkapov, vacsinou su trochu divne, ale tak treba si spravne vybrat :)

Linguistics

Teraz v novej EMME je vzorka. Vyskusala som, a asi si to aj kupim. Pekne kryje, celkom fajn vonia. Je taky tuhsi, ale nerobi masku. A dlho vydrzi, neotlaca sa, neleskne sa. Teda aspon mne sa pozdava. Aj ked som tu vzorku pouzila iba 2x :)