Ako rychlo vyrast?

Radanka

Ahojte.Mám 13 rokov a meriam 155cm .Chcela by som este vyrast minimalne 10cm.Prosim poradte .Potom na piste na moj email-macko13@centrum.sk

Mončiss

Ahojté o 2 mesiace mám 14 a meriam 147 je to v pohode.. bit malou má aj vyhody ..chcete virásť fajn chápem vás ale čo keby ste mysleli aj nato že to môžte mat aj v rodine.? :D napríklad že tvoj otec alebo mama su mali to je uplne normálna vec :) alebo možno máte problem s chrbticou ..nieje to o mlieku a mliečnich vírobkov :D mlieko pijem každy den aj liter a nič takže budte spokojny zo svojou víškou bit malou/im je v pohode :))

anonym626

Ja mám 13 a asi 175 cm . :D A k tomu chcem byť vyšší. Je pravda, že mlieko pomáha, ALE ... najlepšie je domáce čerstvé a neprevariť ho. Je potom v ňom veľa dobrých látok nepoškodených. Nuž ale dnes nemá veľa ľudí kravy a ľudia vravia že mlieko by sa malo prevariť. Komu toto pomôže ďakujem :)

baskatricko

Ja mam dvanast rokov a meriam IBA 140cm. Vsade som najnizsia a vseci sa mi vysmievaju ze som mala na svoj vek. Moja teta je lekarka a hovori, ze tato vyska je na moj vek normalna... mne nevadi ze som mala, ma to aj vyhody, len uz nechcem aby sa mi vsetci smiali :-(
Prosim, poradte
Dakujem kazdemu za radu :-*