Menopauza, klimaktérium

vavrova

Ahoj. Ak hľadáš prípravok na menopauzu, tak tento www.womeno.sk sa mi zdal najúčinnejší. Je to čisto prírodný prípravok, bylinky a vitamíny, a pomohol mi s tými najväčšími problémami okolo menopauzy. Treba ho však užívať dlhodobo v kuse.

sklierkaaa

Hľadám niečo na prírodnej báze, ideálne niečo, čo obsahuje rôzne bylinky. Najviac ma trápia návaly tepla a potenie. Aké bylinky sú na to najlepšie? Alebo nejaký konkrétny prípravok, ktorý pomôže s hormónmi.

BertaVertina

Ahoj, ak mas silne navaly v menopauze, tak toto pomoze ovladat dobry gynekolog
Odporúčam gynekológa nového medicínskeho centra doctorpro.pl

antonija

Menopauza a klimaktérium je to isté. Inak, tu je niekoľko užitočných rád, ktoré mi pomohli prekonať menopauzu www.vasamenopauza.sk Dosť veľkú úlohu v nej zohrávajú aj prípravky na menopauzu.

nicole2

ja som zacala obzvlast priberat pocas menopauzy, kilo dve tri a zrazu mi bolo az do placu.... odporucam skusit bellasin, ja som stastna ze som nan natrafila

SisikaTT

Môžem len potvrdiť že ten Feminox je pecka. Ja to tiež beriem a po dvoch týždňoch pohoda, bez návalov a klídeček. Dúfam že takto prežijem celú menopauzu, lebo ja som mávala fest návaly a takú nervozitu alebo čo...

Zanet898

No to je síce pekné, ale ona to vôbec nemusí byť menopauza. Treba sa otestovať na všetky príznaky: feminity.zoznam.sk A potom odporúčam jednoznačne toto: www.feminox.sk