Krče v nohách

:))))

Vies STEXARD lekari zv.takto posielat pacientov ked si uz nevedia rady.Jednoducho z pacianta urobia psychopata.Ale kto sa nevzda a patra dalej VYHRAVA-AKO TY.

steward

tak vidim ze tu vselico radite na tie krce. ja som bol najskor u obvodaka, potom ma poslal k neurologovi a ten mi odporucal psychiatra, lebo ze nic nenasiel. ale krce som stale mal hnusne. ked som soferoval tak som niekedy musel normalne zastavit a vystupit z auta lebo mi celkom vykrucalo prsty. mama mi hovorila, ze to budu asi cievy. no neviem teda co to bolo ale som sa riadne nasral ked som potom isiel nakoniec na odporucanie na tomto fore k doktorke albertovej a krce mi po jej liecbe zmizli za dva tyzdne. a ziadnemu psychiatrovi som ist nemusel. mal som chut ist tomu obvodakovi dobre vynadat lebo prave on si zo mna najviac strielal ze mi nic neni.

Ivka 1

Kŕce spôsobuje nedostatok horčíka,draslíka,vápnika a je potrebné doplniť jeho hodnoty. Nachádzajú sa hlavne v listovej zelenine,pšeničných klíčkoch olejnatých semenách,brokolici, broskyniach,banánoch,vo včelom peli.Veľmi dobrá je aj akupunktúra ako píše Janík a užívanie vyváženej zmesi minerálov v chelátovom zložení,ktoré sú pre organizmus ľahšie strávitelnejšie a telo ich dokáže lepšie zúžitkovať. Nemáš ťažkosti s ľadvinami?

mjanik

pozór-chlad nemusíme cítiť a on tam je.Príklad:bolesti napr.krčnej chrbtice z chladu-ten chlad tam necítime,iba jeho účinok,stuhnutá chrbtica a bolesť.Plnosť pečene,ako tu uvádzaš je vtedy,keď sa jedná o akékoľvek mimovolné pohyby svalstva.V tomto konkrétnom prípade by asi stačilo napichnúť po jednom bode na lýtku a kŕče by mali zmiznúť

maciocicka

Predpokladam, ze ked pocit chladu alebo zhorsoovanie krcov v chlade nespominas, tak to nie je sposobene chladom. Z pohladu Tradicnej cinskej mediciny su krce hlavne v nohach, rozne tiky napr. v tvari zapricinene prazdnotou krvi Pecene. Bylinnymi zmesami to nie je problem doplnit. Samozrejme, ze ak je krvi malo je aj zle zlozenie krvi, urcite chybaju mineraly. Mozno sa Ti aj zahmlieva pred ocami, ked prudko vstanes, alebo citis stuhnutie sliach.Ak mas zaujem, pozri www.tcmclinic.sk a nakontaktuj sa.

RNG

Krce(tetania) su sposobene nedostatkom roznych mineralov, najma draslik(kalium, potassium), vapnik(calcium) a horcik(magnesium).
Kazdy z nich sa da alebo dodat vo forme potravinoveho doplnku(draslik napr pouzivanim soli so znizenym obsahom sodika, kde sodik nahradzaju draslikom)
ale dovod na tieto nedostatky je obvykle v zlom traveni alebo nedostatku zeleniny v strave.

sdasda

Na krcove zily odporucujem pagastanovu mast,robi zazraky,alebo mozes si ju vytvorit sam,teraz je jesen,chod troska vonka, nazbieraj gastany, kup 60% lieh, nakrajaj gastany na polky, hod to do liehu, zavri, nehaj luhovat aspon...tyzden a natierat.