Sexzoznamka

Australia11

Aj ja mam s tym skúsenost ... ano je to normlane? Moj byvaly mal dost farebnu historiu v tomto. Balil kolegyne a kamosky aby si podla neho zvysil sebavedomie aj ke dvedel ze mi to ublizovalo.

Raz davnejsie som mu nasla v historii sexzoznamku a on ze si tam chodil po rady ako dlhsie vyfzat aj v tom nikdy nebol problem ... pred mesiacom tam bol zas a to som uz nevyfrzala a ikoncila som to aj ked ma to bolelo. Hovoril ze tam chodil po rafy aj ked mi to pride ako somarina lebo nas sexualny zivot bol skvely a mal vsetko okrem trojky.

Tu je aj problem ze bela krici a je nervak a nema problem nieco rozbit lebo dostane amok.

LuciaP

moj manzel tiez chodil na sex zoznamku. Som mu to zistila v historii prezeranych stranok v pocitaci. On si aj mazal historiu a hovoril, ze to sa ma robit kvoli bezpecnosti, ale raz nestihol alebo zabudol a nasla som mu, ze bol na www.sex-zoznamka.com Tak som si na to dala bacha a zistila som si jeho nick. Potom som sa tam zaregistrovala a vyprovokovala som ho, nech mi napise. Normalne si so mnou dohadoval stretko ako s milenkou a o nicom nevedel. Ale odlahlo mi, lebo mi ako kvazy cudzej osobe pisal, ze miluje svoju zenu a ze sex potrebuje, aby sa nenudil, ze zenu (teda mna) nikdy neopusti. TO mi celkom odlahlo a ani mi tak nevadilo, co som zistila. Potom som na to stretnutie naozaj prisla, on bol cely v riti,potil sa, cervenal. Ale povedal mi vsetko narovinu a viete ako to skoncilo? Uz sme mali v trojke aj zenu aj muza, sme sa dohodli, ze si sestrime sex takto spolocne a nie individualne :) Ved aj ja som sexualne zalozena.. co si o tom myslite?

prečo?

ja som to tak spravila mam 2nik a stade som mu nieco navrhla nenapísal ze nie ale stale ze kedy a kde a ako si to predstavujem a ze mu mam poslat fotku ale povedal mi ze si s neak pise a aj co mu navrhla a povedal ze by to nespravil no ale tak trochu mu neverím. Teraz mu zase pisem s toho 2niku a nepovedal mi ze si s dakou pise cize mi klame tak ma vie nasrat ze mi klame

janekMY33

pane boze ale robite s toho taku vedu ved je to normalna vec ze chlap je samec co stale musu zvadzat zeny a bud rada ze ta este nepodvadza

AdamKrt

chudinka: zisti si, aky ma nick, vytvor si vlastny a chatuj s nim. Zistis o co mu ide. Rob mu ako cudzia nejake navrhy, uvidis ako bude reagovat, ci sa aj stretne. Na stretnutie mozes poslat nejaku kamaratku a potom sa tam objavis...

Hned budes vediet na com si, alebo co Ti povie kamaratka, co si chcel dovolovat.