SCHUDNUT HLADOVKOU ALEBO CVICENIM??...

ivonca

a este nieco niektory hovoria pravidelne 2 krat do tyzdna no neviem ja cvicim pravidelne kazdy den az potom vidim vysledky ale je to asi individualne

ivonca

nijak ina neschudnes vydaj energie musi byt vacsi ako prijem to znamena ze na to aby si zhodila musis mat viac pohybu v prepocte na spalene kalorie ako prijem v kaloriach to znamena ze ak si das za den chlieb zo sunkou potom cokoladu a potom zas len nejaky chlieb a povies ze nic nejes nie je to pravda je to dost kalori ty musis si dat napr celozrnny chlieb potom neskor jablko neskor zeleninu napr so sampinonmy neskor banan zase neskor jogurt a neskkor zeleninu tak v intervaloch 2 hodiny
na prvy krat mozno priberies 1 kg co je dobre lebo sa ti to upravy a hned pototm to sa zacne organizmus prisposobovat a zacnes chudnut vsetko je dlhodobejsi proces zacne sa to hybat tak po 2 tyzdnoch nic nezhodis behom par dni to je volovina a este jedno nejedz tak po siestej hodine a pi vela tekutin ale nie bublinkove ale napr caj nesladeny daj si ovocny tie su najlepsie nie su tazke na zaludok a vodu s citronom to je ok a treba stravu obmienat inak ti to bude liezt hore krkom viem co hovorim mam dietku takze a treba wsa hybat a vidim uz aj teraz vysledky

jacquelin

maju pravdu..urcite sa tym riad..ale ja ked som este nahodou po 6 alebo tak hladna si dam nejakz melon, jahody alebo nieco take. ale najlepsie melon, ten ma strasne wela vody...

ivuliatko

veru tak ak chces schudnut treba cvicit a jest pravidelne menej a aj kazde dve hodiny a ak nevydrzis po piatej nejest tak jedz naposledy o siestej

SmuTtIllLkaA16

no hej viem ze cvicit..ale dllho nevydrzim a aj ked ano tak som nejak nepostrehla zmenu..mozno mam nejake cudne cviky:D

smejko

tak rano si daj pohar vlaznej vody s citronom.daj si ranajky a jedz kazde 3 hodiny,vela zeleniny a ovocia a hlavne ziadne biele pecivo a po piatej nejedz vypi vela vody aj bylinkoveho caju ale hlavne tu vodu a cvic