. . . biely pasik . . .

Príspevok v téme: . . . biely pasik . . .
matej-20

Zdravim vsetkych! Potebujem poradit. Mam zuženú predkožku. To už viem čo s tým. No je tu ešte jeden problém. Na predkožke sa mi urobil taky biely pasik o hrubke asi 3mm po celom obvode predkožky na vonkajšej strane. to mi zabranuje natahovat predkozku aby som odstranil jej zuzenie. stretol sa uz niekto z niecim podobným - ak áno tak Vás poprosím o radu. Dikes. Cením si to.

pls radu mi dajte

mam taky problem mam to take zacervenane v mieste skadial vyteka moc?? co to je ?
s tym asi treba k doktorovi ze?

viper

ja mam tiez zuzenu predokozku vraj sa to vola fimoza je stym nutne ist na operaciu som sa docital ale ze vraj je to uplne bezpecne ale trochu neprijemne...cakam na prazdniny a ficim s tym k doktorovi

jackal

To mam aj ja presne to isste mal som to uplne že sa mi nedal ani pretiahnuť potomsa mi to neako zlepšilo tak sa mi už da pretiahnuť. Ale ked mi stoji tak to ide tažko a boli ma ked si ju stiahnem... to by chcelo neaku dezinfekčnu mastičku.. Ono sa to určite da neako samo vilečiť a netreba isť ani doktorovi ani na obrozku ale neviem ako..Poradte prosiiim ::::