Strasna unava

Príspevok v téme: Strasna unava
belatrix

uz asi posledne dva mesiace pocitujem strasnu unavu. nevydrzim byt tak dlho hore ako som zvykla, zvknem chodit spavat o 21:00 a cez vykendy ked nie je skola tak spavam aj do 12 ked idem spat o tom istom case. mam 17 a bola som nedavno aj chora (dva tyzdne pn), ale som sa uz aj vyliecila. iba by som spala, hlava ma strasne boli ale k doktorke uz nemozem ist lebo mam vela vymeskanych hodin v skole. ibalginom sa uz dopovat tiez nechcem, a spat stale nemozem. mam asi aj mensie problemy so sustredenim, ale to je mozno len nezazivnym pobytom v skole. co mam teda robit?

keksa

momentalne "zdochýnam" aj ja, mala som zapal hltana a teraz zacinam lutovat, ze som brala a beriem atb uz druhe balenie, ked som minule bola chora, nesla som k dr. a preslo mi to same a ziadna unava sa nekonala, teraz spim aj 12 hodin po chorobe a nevladzem, strasny pocit, som uplne hotova, probiotika som nebrala a uz ani neviem ci ma to zachrani, beriem zinnat 500 mg, fuj

RNG

Po lieceni atb si treba obnovit probioticku floru v crevach co najskor, inaksie telo prepadnu rozne skodlive mikroby, najma candida a rozne plesne. Tym sa samozrejme aj este viac znizi imunita a telo je velmi oslabene, plne toxinov z tychto skodlivych mikrobov.. Probiotika v crevach vyrabaju mnozstvo vitaminov, pomahaju travit tj zlepsia absorbcie roznych zivin a co je najdolezitejsie asi, vyrabaju az 70% obrannych latok pre telo, teda ovela viac, nez telo samo je schopne vyprodukovat.

User_37597

ja mam tiez tento problem.momentalne som nezamestnana ale aj ked som chodila do skoly tak som isla spat o 22:00 a vstavala o 6:00
a ked som prisla zo skoly tak som si rovnako musela pospat 3 hod lebo by som nevydrzala byt do 22tej hore...teraz vstanem o 8:00 a dokazem zaspat aj o hodinu znova na 3 hod..jem vsetko co mam jest v ratane ovocia,zeleniny a proste zjem vsetko co nezje mna....tak a teraz budte iteligentos :)

ewa35

Ahoj,príčinou dlhotrvajúcej únavy može byť aj nedostatok železa v krvi, ja som mala velmi nízke hodnoty a podobne prejavy, velmi mi pomohol už spomínaný "mladý jačmeň", doporučujem.

wqeqr

Asi si dostala nejakeho parazita alebo virus, neviem presne ktory, ale ver mi,su typy,ktore z teba doslova vycucjavaju zivot, mala by si skusit zmenit doktora alebo vyhladat alternativnu medicinu, dost pomoze. Nizky tlak nemozes mat,lebo predtym si ho nemala, keby si mala nizky tlak, tak by si bola unavena, malatna,bez nalady a hlavne ked sa prudko postavis tak nachvilku omdlies, ver mi mam nizky tlak a to by si mala dlhsie,nie po chorobe a feng sui to tiez nemoze byt, lebo ihned po chorobe, cize navstiv nejakeho liecitela, alternativnu medicinu alebo doktora, vela stastia a poradit ti mozem zeleny caj, salviovy caj, zihlavovy caj a zazvorovy caj...robia zazraky alebo pozor zihlavove a salviove caje su nebezpecne pri dlhodobom uzivani, po tyzdni prestan a iba 1krat denne.