Už som zúfala, aka je najvonavejsia aviváž?

Príspevok v téme: Už som zúfala, aka je najvonavejsia aviváž?
eleonor

Prosím Vás poradte mi, neviem ci je to v pracke, ale mám novú tak asi nie.
Ale hrozne som posadnuta tym aby mi prádlo krásne vonalo. Uz som vyskusala asi vsetky avivaze a stale neviem najst taku aby mi prádlo vonalo uz nadialku.
Kamarati maju tak vonave veci ze ked prejdu citit tu vonu avivaze a prasku este dlho a mne to stale nevoni a nevoni? neviete niekdo poradit? aka je naj najvonavejjsia avivaz aj na dialku?

lennnka333

Môj recept na voňavé prádlo:

-čistiť pravidelne práčku, nenechať ju zatuchnúť - t.j. liter octu do bubna, aj do nádobiek a pustiť program na 90-tke (z času na čas), po opraní nechať všetko otvorené a vetrať
- aviváž modrý kuschelweich - intenzívna a dlhotrvácna vôňa prací prášok ariel na biele, gel ariel na farebné, celkom fajn je biele veci naškrobiť
- nechať prádlo dobre vyschnúť
- žehliť (vysoké teploty ničia baktérie a iné záludnosti, ktoré môžu spôsobiť zápach)
- do skrine medzi veci naukladať mydlá
:)

slniecko11

ja by som ti odporucala avivaz BONY MODRY... ten krasne vonia ..a stoji len 1l.. 1,50e vysksaj ho mozno sa ti tato vona zapaci.. pre mna je krasne sviezna a saty citit dost dlho...:)

lost

no bolo mi to viacmenej jedno ci by ju vypralo alebo nie :D
ale veril som jej :)
a vyslo to...

alebo si odlozim coko na dalsi test :D

bibi123

a nebal si sa, ze sa to nevyperie??:O))))
tak ju hlavne nedavaj nejakemu dietatu, aby si nebol obvineny s pedofilie:DDDDDD

lost

bibi123- nj, obetoval som ju, lebo som ju aj tak nemohol zjest, alergie diety :)

ale este jedna mi zostala, neviem co s nou :)